23 Şubat 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul3°C
  • Ankara6°C

FATİH METİN, PARTİSİNİ SEÇİM YARDIMIYAPMAKLA NİTELENDİREN SİYASİLERE SERT ÇIKTI: İSPAT EDEMEZLERSE MÜFTERİDİRLER

Fatih Metin, partisini seçim yardımıyapmakla nitelendiren siyasilere sert çıktı: İspat edemezlerse müfteridirler

09 Haziran 2011 Perşembe 00:00

Fatih Metin, partisini seçim yardımıyapmakla nitelendiren siyasilere sert çıktı: İspat edemezlerse müfteridirler

AK Parti Milletvekili Adayı Fatih Metin, CHP ve MHP'li siyasilerin seçim dönemlerinde yardım yaparak vatandaştan oy istediği iddialarıyla AK Parti hakkında karalama ve iftira kampanyası başlattıklarını söyledi. Siyasilere çağrıda bulunarak iddialarını ispat etmelerini isteyen Metin, “İspat edemezlerse, onları müfteri ilan ediyorum” dedi.

Fatih Metin dün yaptığı yazılı açıklamada, partisini seçim yardımı yapmakla nitelendiren siyasiler hakkında sert açıklamalarda bulundu. Metin açıklamalarında, “CHP ve MHP'li yetkililer 'AK Parti kapı kap geziyor ve vatandaşa ne ihtiyacın var diyor. Vatandaş televizyona ihtiyacım var derse, al sana televizyon, buzdolabına ihtiyacım var derse, buyur buzdolabı” şeklinde partimize yönelik yalan ve iftira dolu bir karalama kampanyası yürütüyorlar. Buradan bir kez daha muhalefeti kınıyorum. Çünkü söyleyecekleri hiçbir şeyleri yok. Vatandaşın önüne Bolu'nun geleceğine ışık tutan hiçbir proje, hiçbir katkı vermedikleri gibi, bu yalan ve iftira dolu kampanyaları yürütüyorlar. Onları ispata davet ediyorum. Böyle bir hediye dağıtıldığına dair ispat edemezlerse, onları müfteri ilan ediyoruz” diye konuştu.

“PATATES ÜRETİMİ ÜZERİNDEN YALAN DOLU BİR KAMPANYA YÜRÜTÜLÜYOR”
CHP ve MHP'li siyasilere yönelik eleştirel açıklamalarının devamında patates üretimi konusundaki tartışmalara da değinen Metin açıklamalarını şu sözlerle tamamladı: “Bolu'daki köylü vatandaşlarımıza patates üretimi üzerinden, patates ekiminin yapılmayacağını idea ederek yalan ve iftira dolu bir kampanyayı da köylü üzerinden yürütüyorlar. Bu yalan ve iftiraların hiç birine ne köylümüz, ne şehirlimiz, ne de toplumun her kesiminde ki vatandaşımız prim tanımayacaktır. Özellikle işsizlik üzerinden muhalefet propaganda yapmaktadır. Bunu da kınıyor ve reddediyoruz.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.