20 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara18°C

AK PARTİ'DEN TERMAL OTEL'DE BAŞARI YEMEĞİ

AK PARTİ'DEN TERMAL OTEL'DE BAŞARI YEMEĞİ

19 Haziran 2011 Pazar 00:00


12 Haziran'da yapılan seçimlerde 103 bin oy almasına rağmen 1 milletvekilini Cumhuriyet Halk Partisine kaptıran Ak Parti Bolu Teşkilatı, seçim sonrası Termal Otel'de gece düzenledi. Seçimden sonra yaptığı eleştirilerle parti teşkilatı ile arası açılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'da geceye katıldı.

Ak Parti Bolu Teşkilatı, kent merkezinde 52 bin, genelde de 103 bin oy alarak seçimleri 1'inci parti olarak tamamladı. Cumhuriyet Halk Partisinin merkezde 25 bin, ilçelerde de 10 bin 500 oy alarak 1 milletvekilini çıkartma başarısı göstermesinin ardından Ak Parti kadroları arasında tartışma yaşanmaya başlamıştı. Teşkilatlar alınan 103 bin oyu başarı olarak görürken, belediye başkanı Alaaddin Yılmaz ise 1 milletvekilini CHP'ye kaptırmanın başarısızlık olduğunu söylemişti. Teşkilatlar arasında soğuk savaş yaşanmasına rağmen, Ak Parti Bolu Teşkilatı seçim sonrası Termal Otel'de gece düzenledi. Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, İl Başkanı Ömer Sayın, İlçe Başkanı Erol Özak, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve parti kadrosunda yer alanların katıldığı gecede, seçim değerlendirmesi yapıldı. Seçim maratonunda gece gündüz çalışan kadrolarla yemek yenilirken, durmadan çalışan partililere teşekkür edildi.

GECEYE ALAADDİN YILMAZ DA KATILDI

Seçim sonrası yaptığı eleştirilerle Teşkilatla arasında soğuk savaş çıkan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'da geceye katıldı. Yılmaz'ın, İl Başkanı Ömer Sayın ve milletvekilleriyle arasındaki soğukluk dikkat çekti. Yılmaz gecede bir süre kaldıktan sonra otelden ayrıldı.

MİLLETVEKİLLERİ TEŞEKKÜR KONUŞMASI YAPTI

Seçimlere 3-0 yapmak için başlayan ancak 1 milletvekilini CHP'ye kaptıran Ak parti'de, milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü partililere seslendi. Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, seçim çalışmalarında kendilerini yalnız bırakmayan partililere teşekkür etti.

 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.