23 Eylül 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara19°C

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ HİZMET VERMEYE HAZIR

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ HİZMET VERMEYE HAZIR

23 Haziran 2011 Perşembe 00:00

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin yeni donanımlarla hizmet vermeye hazır olduğunu söyledi.

Koç yaptığı açıklamada, Ağız Diş Sağlığı Merkezinin yeni malzemelerle Haziran ayı sonu itibariyle hizmete açacaklarını ifade etti. Sağlık Bakanlığının göndermiş olduğu ödenekler hastanenin tıbbi tesisatındaki eksikleri, binanın doğal gazı, su tesisatsını ve beş tane ünitenin montajını tamamladıklarını kaydeden Koç, "Sağlık Bakanlığından gelen yardımlar ve İl Sağlık Müdürlüğümüzün çalışmaları ile hastanemizi yeni donanımlarla hizmet vermeye hazır hale getirdik. Halkımızın sağlığı konusunda ne gerekiyorsa onu yaptık ve yapmaya çalışıyoruz" dedi. Yıl sonuna kadar ilçelerde bulunan ünitelerinde tamamlanacağını belirten Koç, "Mengen'deki hastane yapımı için ihalesi yapıldı.

Mudurnu ilçemizin yer sorunu çözdük. Aile Hekimliği ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nin de bir kısmını bu yıl sonu itibariyle bitirmiş olacağız. Çalışmalarımız tamamlandığında 2012 yılına sağlık konusunda çok daha mükemmel girmiş olacağız. Amacımız, daha güzel mekanlarda, daha güzel sağlık hizmetleri sunmak" diye konuştu.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.