16 Şubat 2019
  • Bolu1°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara1°C

HER CUMARTESİ BEKLERİZ

Geçtiğimiz yıl Sağlık İl Müdürlüğü tarafından başlatılan Cumartesi yürüğyüşlerine kar kış demeden devam edildi. Bugünkü yürüyüş yoğun kar altında gerçekleştirildi. Bolu İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları, yoğun kar yağışı altında ''Sağlık'' için yürüyüş yapt

Her Cumartesi bekleriz

12 Ocak 2015 Pazartesi 16:34

HABER; Beyhan Bayrak

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları yoğun kar yağışı altında "Sağlık" için yürüyüş yaptı. Her hafta Cumartesi günü saat 13:00'da gerçekleştirilen "Sağlık" için yürüyüşlerine tüm isteyen vatandaşlarımızın katılabileceğini söyleyen Sağlık İl Müdürü Arık ve beraberindekiler yoğun kar yağışına inat yürüyüşlerini tamamladı. Sağlık çalışanları tarafından yoğun kar yağışı altında Atatürk Orman Parkı'nda "Sağlık" için yürüyüş etkinliğinin bu haftaki bölümü tekrarlandı. Her hafta sonu düzenlenen yürüyüşe Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık ve sağlık çalışanları katıldı. Yürüyüş kar yağışı altında yaklaşık 45 dakika sürdü. İl Sağlık Müdürü Arık, yaptığı açıklamada, her hafta sonu "Sağlık" için yürüş yaptıklarını anlatarak, "2014 yılından itibaren sağlıklı yürüyüş programı çerçevesinde her cumartesi günü Atatürk Orman Parkında yürüyüş düzenliyorduk. 2015 yılının ilk cumartesi günü de yine burada ekibimizle beraber yürüyoruz" diye konuştu.

Sağlıklı yaşam yürüyüşüne normal şartlarda tüm kamu kurumlarının personellerinin katıldığını ifade eden Arık, "Bu hafta, yoğun kar yağışı nedeniyle, diğer kamu kurumlarındaki arkadaşlar gelmese de, kendi kurumumuzda bulunan yönetici arkadaşlarımızla yürüyüş yapıyoruz. Halkımıza bir farkındalık uyandırmak için bu yürüyüşlerimizi 2015 yılında da sürdüreceğiz" dedi.

Arık, tüm Bolu halkına ve Türk Milletine sağlıklı olmaları için yürümelerini tavsiye ettikten sonra, her Cumartesi saat 13:00'da Atatürk Orman Parkına yürüyüş yapmaya davet etti.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.