27 Mayıs 2019
  • Bolu8°C
  • İstanbul15°C
  • Ankara10°C

BOLU’DA SAĞLIK ONLARDAN SORULACAK

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Dr. Metin Tahaoğlu ve yeni yönetim ekibi, bir toplantı düzenlediler. Toplantıda yeni kadro da tanıtıldı.

Bolu’da sağlık onlardan sorulacak

14 Ocak 2015 Çarşamba 20:07

Haber Merkezi

Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’nde düzenlenen toplantıda Genel Sekreter Tahaoğlu, kısa bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi; “Bolu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğimiz; Genel Sekreter, İdari Hizmetler Başkanı, Tıbbi Hizmetler Başkanı, Mali Hizmetler Başkanı Yönetiminde ve Başkanlıklara bağlı uzmanlar ve alt birimler ile hizmet vermektedir.

Genel Sekreterliğimiz bünyesinde 4 üniteden oluşan Eğitim Araştırma Hastanesi, 1 Ağız Diş ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve 2 İlçe Devlet Hastanesi (Mudurnu + Gerede) olmak üzere 6 Sağlık Tesisi bulunmaktadır.

Genel Sekreterliğimiz; Sağlık Bakanlığının politikaları ve hedefleri doğrultusunda uluslararası kalite standartlarında vatandaşlarımız ve çalışanlarımız için güvenli, insan haklarına saygılı, iştirakçileriyle uyumlu, çevreyi koruyan, dinamik, etkin ve verimli sağlık hizmeti üretmek gayretindedir ve bu gayrette devam edecektir.

YENİ KADROYU TANITTI

İnsan odaklı sağlık hizmetlerinde çağdaş normların uygulandığı, çalışanların gerçekten mutlu olduğu ve engellerin olmadığı, herkesin rahatlıkla ulaşabildiği, sağlıklı ve güvenli sağlık hizmetinin verildiği uluslararası sağlık pazarında etkili iller arasında olmak hedeflerimizdir.”

Daha sonra yeni kadro tanıtıldı. Tahaoğlu, Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Mali Hizmetler Başkanlığı’na Ali Rıza Zor, Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı ve İdari Hizmetler Başkan Vekilliği görevine Uzm. Dr. Abdullah Danışman, AİBÜ İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticiliğine Doç. Dr. Kamil Gürel ve Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği’ne Taner Laçin’in görevlendirildiğini söyledi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar