21 Mart 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara14°C

ÇAĞIN BULUŞU BOLU’DA

Trimbox isimli cihaz sayesinde elektrik şebekelerinde sık sık yaşanan yüksek gerilimi yok ederek, ev, iş yeri ve fabrikalarda elektronik cihazları koruma altına almayı başaran firma sayesinde elektrikten kaynaklanan yangınlar artık tarihe karışacak.

Çağın buluşu Bolu’da

19 Ocak 2015 Pazartesi 20:08

Haber&Foto; Adem Güler

Dünya çapında bir buluş olan Trimbox artık Bolu’da. Cihazın Bolu distribütörlüğünü alan Bolulu genç girimci Uğur Şimşek, “cihazı sayesinde elektrik şebekelerinde sık sık yaşanan yüksek gerilimi yok ederek, ev, iş yeri ve fabrikalarda elektronik cihazları koruma altına almayı başardık. Bu ürünle artık elektrik kaynaklı cihaz bozulmaları ve yangınlar tarihe karışacaktır. Bahsedilen ürün basit bir kaçak elektrik rölesi kesinlikle değildir. Ürünümüz Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) geleneksel olarak düzenlediği Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri’nde ödüle layık görülen ve dünya çapında tescilli patentli bir üründür. En küçük evden en büyük fabrikaya kadar her iş ve konutta uygulanması gerekli bir üründür” dedi.

Ayrıca, Bursalı girişimci Evren Yurttaş dünyada ilk ve tek olan patentli buluşu hakkında açıklamada bulundu, “Bursa’dan önemli bir boşluğu dolduracağına inandığım trimbox buluşunun çıkmış olması mutluluk verici. Buluş ile ilgili tüm patent süreçleri şirketimiz tarafından yürütülmektedir. Dileğimiz bu buluş girişimcilerimize örnek olsun ve daha çok sayıda buluşlar Bursa’dan çıksın. Bizim en önemli sorumluluğumuz bu süreçte doğru çözümler sunan bir çözüm ortağı olmaktır” şeklinde konuştu.

Dünya çapında bir ürün olan Trimbox’u Bolu’da uygulayıcı firma olan Şimşek Mühendislik firması yetkilisi Uğur Şimşek, “bu ürün devrim niteliğinde bir ürün. Uygulama ve bilgi için bizi mutlaka arayın. Trimbox’u satın almanız önemli değil ama ürünü tanıyın. Firma telefonlarımız 0554 615 68 10 ve 0374 222 41 41 bize mutlaka ulaşın” şeklinde konuştu.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.