19 Şubat 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul7°C
  • Ankara8°C

DARISI TÜM KURUMLARIN BAŞINA

Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde uygulanan sıra dışı motivasyon tekniği diğer müdürlüklere örnek oluşturacak bir performans sergiliyor. Müdürlük, çalışanlarının dertlerini dinliyerek onları motive ediyor.

Darısı tüm kurumların başına

20 Ocak 2015 Salı 14:08

HABER MERKEZİ

Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Taş'ın kurum çalışanlarının sorunlarını dinlemek ve karşılıklı istişarede bulunarak verimliliği artırmak için düzenli olarak gerçekleştirdiği danışma toplantılarının bu haftaki konuğu Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şubesi personeli oldu. Kahvaltıya Şube Müdürü, görevli Veteriner Hekim, Mühendis ve Teknikerler den oluşan 11 kişilik şube personeli katıdı. Kahvaltıda konuşan Taş, "2014 yılında 273 haber, 150.000 SMS, kurum basın bülteni, hizmet içi eğitimler, çiftçilerimize yönelik gece eğitimleri gerçekleştirdik. Bu ve bunun gibi daha birçok konu bizim için küçümsenemeyecek başarılar olarak hafızalara kazındı. Biz bir bütünün parçalarıyız. Çaycısından tut en tepedekine kadar birlikte çalışmamızın getirdiği başarının onur ve gururunu yaşamaktayız. Başarılı bir yılı geride bırakarak 2015'e bu başarıları perçinleyecek çalışmalarla devam edeceğimize inancım sonsuz" dedi.

İstatistiki veriler ve kurum çalışmalarının vatandaşa aktarılmasında önem arz eden şube çalışmalarından memnuniyetini dile getiren Müdür Taş'a şube çalışanları sorunlarını ve çözüm önerilerini anlattı. Kahvaltı İl Müdürü ile Şube çalışanlarının birlikte fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.