18 Temmuz 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara17°C

KARACASU’DA VEDA YEMEĞİ

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu'daki hizmet süresini tamamlayan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen ile Başhekim Dr. İbrahim Özcan ve emekli olan İl Dernekler Müdürü Refik Özçelik için veda yemeği düzenledi.

Karacasu’da veda yemeği

20 Ocak 2015 Salı 18:26

Haber Merkezi

Karacasu Küçük Kaplıca Otel Restorantı'nda düzenlenen yemeğe Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve daire müdürleri katıldı. Düzenlenen yemekte ilk olarak konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık, "Bolu'dan ayrılan çalışma arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan  sonraki yaşantılarında sağlık ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise yaptığı konuşmasında, "Arkadaşlarımızı Bolu'daki hizmet sürelerinde yaptıklarından dolayı kutluyoruz. Önemli olan hoş bir seda bırakmaktır. Hoş seda bırakarak geleceğe doğru giden insanların hepsinin önünde saygı ile eğiliyoruz. Gelecekleriniz ve bahtınız açık olsun." dedi.

Kamu görevlileri için önemli olanın görevlerinden ayrıldıktan sonra nasıl anımsandığı ve intiba bıraktığı olduğunu ifade eden Vali Zahteroğulları, "Bizler hele hele Bolu dışından gelen kamu görevlileri yada Bolulu olanlar görevimizi yapıyoruz ve tayin olup dolayısıyla da ayrılıyoruz. Bir söz vardır "Ne kadar yaşadığınız değil nasıl yaşadığınız önemlidir." Memuriyette de öyle. Ne kadar görev yaptığınız değil nasıl görev yaptığınız, nasıl anımsandığınız ve nasıl bir intiba bıraktığınız önemli. Bu iki yıl da olsa on iki yıl da olsa herkesin bir anılması ve bıraktığı iz var. Aslında her insanın bir marka değeri var ve marka değerini kendi oluşturur. O marka değeri bu algılanma şekli ve biçimidir. Biz bu konuda son derece memnun kaldık. Her iki arkadaşımız da gerek mesleki becerileriyle, gerek sosyal ilişkileriyle, insanlıklarıyla hepimizin takdirlerini kazanmışlardır. Ben de yaklaşık bir yıl birlikte görev yapma fırsatını buldum. Her ikisine de görevlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Refik bey de on yılı aşkın Dernekler Müdürlüğü görevini ve başka görevler de yaptı. Hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum. Bu arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşantılarında aileleriyle birlikte muvaffakiyetler, sağlık ve mutluluk diliyorum. Hepinize teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Vali Zahteroğulları, konuşmasının ardından Bolu'daki hizmet süresini tamamlayan Dr. Murat Özmen ile Başhekim Dr. İbrahim Özcan ve emekli olan İl Dernekler Müdürü Refik Özçelik'e hediyelerini verdi.

Duygu ve düşüncelerini aktaran Dr. Murat Özmen, "Elimizden geldiği kadar Bolu'ya hizmet etmeye çalıştık. İnşallah vatandaşımızın hayrına hizmetler sunabilmişizdir. Hakkınızı helal edin diyorum. Bundan sonraki yaşantınızda başarılar diliyorum" dedi.

Başhekim Dr. İbrahim Özcan da yaptığı konuşmasında, "İki buçuk yıllık süreç içerisinde Bolu'da çalışma fırsatı buldum. Ben Boluluyum. 32 yıllık görev süremde Bolu'da görev yapma fırsatım olmamıştı. Çeşitli yerlerde görevler yaptım. Memleketimiz Bolu olunca dönüp dolaşıp geleceğimiz yer yine Bolu. Memleketimizi hiç unutmayacağız. Bolu'ya emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Yaptığımız hizmetlerden memnunduk. Bizden sonra görev yapacak arkadaşlar bir bayrak yarışı içerisinde yapacaklarından da eminiz. Bu yüzden ben yeni arkadaşlara da görevlerinde başarılar diliyorum. Böyle bir organizasyonu tertipleyen Sayın Valimize de teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun" dedi.

Görev süresince yaşadığını ilginç anılardan örnekler veren  İl Dernekler Müdürü Refik Özçelik ise yaptığı konuşmasında, "Çeşitli yerlerde görevler yaptım. Son 10 yılımı İl Dernekler Müdürlüğü görevini yaparak geçirdim. Bolu'da çok güzel günlerimiz oldu. Çok değerli insanlarla tanıştık. Tabiatın kalbi denilen Bolu'da çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle bir organizasyon için de Sayın Valimize teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun" dedi.

Düzenlenen veda yemeği konuşmaların ardından sona erdi.

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar