20 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara19°C

PALAZOĞLU BOLU’DA ÜNLÜLERİ AĞIRLADI

İstanbul'da yaptığı organizasyonlarla herkesin beğenisini kazanan, Bolu'yu her gittiği platformda başarıyla temsil eden genç işadamı Muhittin Palazoğlu, bu kez ünlü isimlerle birlikte Bolu’daydı.

Palazoğlu Bolu’da ünlüleri ağırladı

21 Ocak 2015 Çarşamba 12:09

Haber Merkezi

Bolu’nun geleceği için çalışmalar yapan, şehrin tanıtımı ve gelişimi için çeşitli kurumlarla temaslarda bulunan Palazoğlu’nun memleketini son ziyaretindeki konukları kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen ve taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan din adamı AhmetMahmut Ünlü, spor dünyasının ünlü ismi, Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ve Türkiye’nin en büyük kurumlarındanTürk Telekom’un Spor Pazarlaması Müdürü Arif Sancaktaroğlu’ydu.

CÜBBELI AHMET HOCA VE ERTEM ŞENER GELDI

Güne Ertem Şener ve Arif Sancaktaroğlu ile Vali AhmetZahteroğulları’nı makamında ziyaret ederek başlayan Palazoğlu, şehir hakkında detaylı bilgileri misafirleri ile paylaştı. Bolu’nun sportif durumu, tesislerin gelişimi, kış sporları kadar popüler sporlar açısından da tercih edilir bir şehir olması yönünde atılması muhtemel adımlar konuşuldu. Sayın Vali tarafından belirtilen Galatasaray ve Beşiktaş’ın Bolu’da tesis yapma planları ise Bolu için olumlu adımlar olarak değerlendirilirken Vali’nin Bolu’nun tanıtımı için yapılan çalışmalar için talep etitği iş birliği ricasına tüm konuklardan tam destek geldi.

VALI ZAHTEROĞULLARI’NI ZIYARET ETTILER

Palazoğlu ve konuklarının bir sonraki durağı her  mevsim ayrı bir güzel olan Gölcük Tabiat Parkı’ydı. Karlar altındaki bölgede yürüyüş yapan ekip, manzara karşısında gizleyemedikleri hayranlıklarını fotoğraflar eşliğinde sosyal medyadaki takipçileri ile paylaştı. Palazoğlu ile yakın dostluğu bulunan Ertem Şener, daha önce de ziyaret ettiği Bolu ile ilgili olarak “şu ana kadar çok kezBolu’ya geldim ancak ilk kez bu kadar özel ve güzel nedenlerle bu şehirdeyim, şehrin doğal güzelliklerinin yanında potansiyelini de yakından görme şansı bulduk, sayın Vali ile fiki ralışverişlerinde bulunduk, görünen o ki Bolu’yu çok güzel günler bekliyor, biz de sevgili dostum Muhittin Palazoğlu’nun desteği ve gayretiyle, elimizden geldiğince bu şehre destek olmaya çalışacağız” dedi.

BOLU’YA DESTEĞI DILE GETIDILER

Palazoğlu ve beraberindekiler, yine geniş bir ekiple akşam yemeği için bir aradaydılar. Cübbeli Ahmet Hoca, Ertem Şener ve Arif Sancaktaroğlu, Vali Ahmet Zahteroğulları’nın da katıldığı yemekte Palazoğlu’nun misafirioldular. Spor, reklam ve iş dünyası başta olmak üzere çeşitli konuların konuşulduğu yemekte Bolu’da yapılabilecek büyük organizasyonlarla ilgili de fikir alışverişinde bulunuldu.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar