20 Haziran 2019
  • Bolu15°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara19°C

68 MİLYON LİRA KAR AÇIKLADI

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Bilanço Toplantısı Akçakoca’da gerçekleşti. Toplantı sonucunda müdürlük gelirlerinin 192 Milyon, giderlerinin 124 Milyon, Kârının ise 68 Milyon lira olduğunu açıklandı.

68 Milyon lira kar açıkladı

22 Ocak 2015 Perşembe 16:07

HABER MERKEZİ

2014 Yılı Bilanço çalışmaları toplantısı Mali işler Şube Müdürü İsmail Eker başkanlığında, İşletmeler Saymanı ve İşletme Müdürlüklerinin Muhasebe Yetkililerinin katılımıyla Akçakoca Sky Tower Hotelde gerçekleşti. Bilanço Çalışmaları Toplantısını ziyaret eden Bölge Müdürü Yusuf Şahin, " muhasebe yetkililerinin orman teşkilatı için önemli bir yere sahip olduğunu söylemem lazım. Mali konuların hassasiyetine binaen her zaman muhasebe birimlerine desteğimiz tam olacaktır. Yapılan iş ve işlemlerde işletme müdürleriyle sürekli istişare halinde olması ve  doğabilecek hataları en aza indirmek için Bölge Müdürlüğümüz Mali İşler Şube Müdürlüğü ile anlık iletişim kurulması önemlidir. Özel Bütçe Mutemetlerinin evrakları daha titiz tetkiki ile Bölge Müdürlüğüne göndermeleri temennisiyle toplantının başarılı geçmesi diliyorum" dedi.

2014 yılı bilanço durumunun değerlendirildiği toplantı sonunda; Bölge Müdürlüğü gelirlerinin 192 Milyon, giderlerinin 124 Milyon, Kârının ise 68 Milyon olarak gerçekleştiği tespit edilerek kayıt altına alındı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.