24 Şubat 2019
  • Bolu0°C
  • İstanbul3°C
  • Ankara4°C

ŞÜKRAN ZİYARETİ

Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Serap Çiftçi Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram'ıziyaret etti. Çiftçi ziyarette okulunun üniversite yerleştirme oranlarının yüzde 100 olduğunu belirtti.

Şükran ziyareti

29 Ocak 2015 Perşembe 11:14

Haber&Foto; Adem GÜLER

Okul hakkında bilgiler veren ÇİFTÇİ,“Bolu Fen Lisesi'nin eğitim seviyesi ve kalitesinin yüksek olduğunu belirtmek lazım. Üniversite yerleştirme oranlarımız %100. Adeta bir spor okulu gibi basketbol ve voleybol takımlarıyla yıllardır Bolu’ya ulusal ödüller kazandırıyoruz. Öğretmen kadromuzda ödüllü ve başarılı öğretmenlerden oluşuyor. Böylesine özel bir okulun ilin ileri gelenlerince daha çok ziyaret edilmesi gerekir. Bu ziyaret vesilesi ile Şerafettin Erbayram'ahem geçmiş destekleri hem de özellikle eğitim kurumları, amatör sporcular üzerindeki Bağışçılar vakfı desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şehirde sosyal yardım vakfı modeli dışında 34 iş insanı ile kurulan belirli bir şahıs veya şirket vakfı olmayan Bolu Bağışçılar Vakfı modelinin Bolu’da yarattığı değişim etkisine dikkat çekmek istiyorum” dedi.

Sorunlara daha profesyonel yaklaşımı çözümün bir parçası olmayı, projeler üretmeyi yazmayı destekleyen ve bunların finansmanını da karşılayan Bolu Bağışçılar Vakfına teşekkür eden Serap Çiftçi, “Başta vakıf Başkanı Sayın Erbayramolmak üzere tüm katılımcılarına şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar