15 Kasım 2018
  • Bolu6°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara8°C

HASTANELER İÇİN YENİ PLAN

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne getirilen Dr.Metin Tahaoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Zahteroğulları, hastanelerle ilgili yeni planları olduğunu kaydetti.

Hastaneler için yeni plan

29 Ocak 2015 Perşembe 16:10

Haber Merkezi

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne getirilen Metin Tahaoğlu'na hayırlı olsun ziyaretine giden Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı Genel Sekreter Metin Tahaoğlu ve Tıbbi Hizmetler Başkanı Abdullah Danışman karşıladı.

‘TÜRKİYE ORTALAMASINDAN DAHA İYİYİZ’

Ziyaret nedeni ile bir açıklama yapan Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, "Biliyorsunuz Kamu Hastanelerimizde yeni bir dönem başladı. Dr. Metin Tahaoğlu arkadaşımız Genel Sekreter olarak atandı. Abdullah Danışman Bey daha önce de vardı. Bugün kendilerine hayırlı olsun demek için geldim. İlimizin aslında kamu hastanelerinin gerek kapasitesi, gerek kişi başına düşen yatak sayısı, gerek hizmet itibari ile Türkiye ortalamasından daha iyi durumdayız. Bunu memnuniyetle ifade edebilirim. Önümüzdeki döneme ilişkin yatırım planlamalarımız var. Bir taraftan bunu biz  bürokratik olarak takip ederken bir taraftan da sayın Milletvekillerimizi Ankara'da takip ediyorlar.

HASTALARLA SOHBET ETTİ

Bildiğiniz gibi yeni bir hastane planımız var. Hastaneleri bir araya toplamak istiyoruz. Yıkılacaklar yıkılabilir, kalanların da ihtisas hastanesi olarak kullanılmasına ilişkin çalışmalarımız var. Bunlar zaman zaman değerlendiriliyoruz. Diğer taraftan üniversite ile ortak yönetime geçtikten sonra büyük mesafe aldık ama hala ufak tefek sorunlar var ve bunların giderilmesi için çalışmalar sürüyor. Ben hem hayırlı olsun demeye hem de bu konularda değerlendirme yapmak için hastaneye geldim. Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah arkadaşlarımıza ilimize güzel hizmet etmek naip olur" dedi.

Zahteroğulları ve beraberindekiler, daha sonra ise hastane polikliniklerini gezdiler. Gezi sırasında Vali Zahteroğulları hastalar ile sohbet ederken, onlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar