19 Temmuz 2019
  • Bolu15°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara15°C

AKP'NİN İLK ADAY ADAYI BELLİ OLDU

Ak Parti Bolu 5. Dönem 1. İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşma yapan Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 7 Haziran 2015’te yapılacak Genel Seçimleri için tekrar Milletvekili Aday Adayı olacağını söyledi.

AKP'nin ilk aday adayı belli oldu

01 Şubat 2015 Pazar 13:44

Haber Merkezi

Ak Parti Bolu ve ilçe teşkilatlarının katıldığı toplantıda konuşan Ercoşkun,

tekrar aday söyledi. Ercoşkun, şunları ifade etti; "Vazife bizde olduğu müddetçe bunun hakkını vermeye çalışacağız. Ama, sonuçta bir dönemin de sonuna geldik. Bugüne kadar gerek teşkilatlarla, gerek belediyelerimizle, il genel meclisimizle, daire müdürlerimizle Bolu ile alakalı birçok hizmeti yerine getirmeye çalıştık. Yapabildiklerimiz var, eksik kalanlar var. Yapamadıklarımız var. Bundan sonra yapmayı hedeflediğimiz işler var. Ak Parti büyük bir aile. Bu hizmetler bizimle başlamadı. 

HAK MESELESİ DEĞİL, NASİP MESELESİ

Sonuçta Ak Parti'nin kurulduğu andan itibaren 22'nci dönem, 23'üncü dönem milletvekilleri ve bizler, 24'üncü dönem milletvekilleri olarak devam ediyor.  Görev kimde olursa olsun bu hizmetler devam edecek. Ve bu hizmetler gerçekleşirken nöbet önemli. Şu anda nöbet bizde. Bundan sonra farklı arkadaşlar da olabilir. Ve Ak Parti mensubu arkadaşımızın da milletvekili adayı olma hakkı var. Bu bir hak meselesi değil, nasip meselesi. Çünkü nasip olduğu zaman 3 adaydan birisi olunabilecek. Geçen dönem bize nasip oldu, bu onuru ve gururu çoluğumuza çocuğumuza, torunlarımıza gelecekte 'evet bende bir dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Bolu Milletvekili olarak görev yaptım. Sayın Başbakanımız, daha sonra Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte bu gururu yaşadım. Onunla yol arkadaşı oldum' deme onuruna ve gururuna sahip olacağız. 

BİRÇOK KİŞİ ADAY ADAYI OLACAK

Birçok arkadaşımız bu dönemde aday adayı olacak. Bizler de olacağız inşallah. Genel Merkezimiz bir karar verecek ve yeniden 3 tane milletvekili adayımız söz konusu olacak. Ve hep birlikte aday kim olursa olsun yine üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız."

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar