20 Kasım 2018
  • Bolu10°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara9°C

KONGRE GERGİN GEÇTİ

Gerede’de Ziraat Odası’nın kongresi yapıldı. Başkanlık için iki adayın yarıştığı kongrede mevcut Başkan Nazım Göktaş, oyların tamamına yakınını alarak tekrar Başkanlığa hak kazandı

Kongre gergin geçti

03 Şubat 2015 Salı 10:00

Haber Merkezi

Kongreye Milletvekili Fehmi Küpçü, BESOB Başkanı Tahir Gayret de katıldı.

Kongre, Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde yapıldı.  Zaman zaman gergin anların da yaşandığı kongrede Mevcut Başkan ve aday Nazım Göktaş bir kounşma yaparak, “Ben seçimle geldim. Ben bir yılımı müfettişlerle geçirdim. Hiçbir şaibem ve yolsuzluğum çıkmadı. Ben namusum ve şerefimle çalıştım çalışmaya devam edeceğim. Benim muhtarlarım dürüsttür ve şereflidir.

Seçimlerin Gerede için hayırlı olmasını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

90 OYUN 82’SİNİ ALDI

Eski Başkan Habib Öztürk ise dönemindeki icraatlerden örnekler vererek

 “Oda olarak elleri nasırlı çiftçimizden aldığımız 1 kuruşun dahi hesabını yaparak çiftçimize nasıl daha iyi hizmet ederiz ilkesiyle yola çıktık. Yeni dönemde de çiftçimizin desteğini de arkamıza alarak yine çiftçimiz için ekmeğimizi kazanmak için çalışacağız. Bizleri bu göreve layık görecek olan tüm çiftçilerimize ve delegelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ise, her iki adayında bölge insanı olduğunu belirterek ve kardeşlik vurgusunu yaparak şöyle konuştu: ‘’Bu coğrafyada bir şeyler yapacaksak hep birlikte yapacağız. Birlikte olduğumuz anda bu millet hayırlı bir şekilde büyür ilerler. Birlikten rahmet doğuyor. Hep beraber muhtarlarımızla Rabbim hizmet etmeyi nasip etsin. Her köye gittiğimizde ricalarını emir telakki ediyor talebini yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Nazım Göktaş, kullanılan 90 delegenin oyundan 82’sini alırken, eski başkan Habib Öztürk 7 oy aldı, 1 oy ise geçersiz sayıldı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.