18 Temmuz 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara17°C

‘SAĞLIK’TA İLK SIRALARDAYIZ

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Kamu Hastaneleri Birliğine yeni atanan Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Metin Tahaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Haber Merkezi

‘Sağlık’ta ilk sıralardayız

03 Şubat 2015 Salı 12:00

 

Ercoşkun, Tahaoğlu’nun yanı sıra Devlet Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Kamil Gürel'e ve Diş Hastanesi Yöneticisi Dr. Taner Laçin'e nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

SAĞLIK İÇİN HER ŞEYİ YAPIYORUZ

Ercoşkun, ziyaretinde vatandaşların Devlet Hastanesindeki sağlık hizmetlerinin, en üst düzeyde ve en üst kalitede gerçekleşebilmesi için Ak Parti iktidarı olarak reform niteliğinde çalışmalara imza attıklarını belirterek, sağlık reformlarının istenilen hedeflere ulaşmasında sağlık yöneticilerinin ve sağlık çalışanlarının da ciddi katkılarının olduğunu dile getirdi.

İL OLARAK İYİ BİR KONUMDAYIZ

Ercoşkun; “İlimizde vatandaşlarımıza kaliteli ve nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktayız. Devletimizin eliyle yürütülen temel bir hizmet olarak değerlendirdiğimiz sağlık alanında, il olarak çok iyi bir konumda olduğumuzu büyük bir mutlulukla buradan ifade etmek isterim. Nitekim sağlık hizmetleri sunumu ile ilgili yapılan yurt çapındaki kamuoyu araştırmalarında ilimiz “Memnuniyeti” ve “Hizmet Kalitesi” bakımından ilk sıralarda yer almaktadır. Elbette bu derecenin elde edilmesinde büyük bir özveri ile çalışan, hastane yöneticilerimiz, hekimlerimiz ve sağlık personelimiz bulunmaktadır. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza ve Kamu Hastaneler birliğinin yeni atanan yönetici kadrolarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar