22 Şubat 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara4°C

CENAZE VAR, PROGRAM İPTAL

CHP tarafından düzenlenen ‘Sosyal Demokrat Kardeş Belediyeler’ programı kapsamında Bolu’da düzenlenecek toplantı, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun bir yakınının vefatı nedeniyle iptal oldu.

Cenaze var, program iptal

06 Şubat 2015 Cuma 12:34

Haber: Özge ELÇİ

CHP’li Belediyeler arasında imzalanan ‘Sosyal Demokrat Kardeş Belediyecilik’ peogramı kapsamında CHP Genel Başkan Yarımcısı Veli Ağbaba’nın da katılımıyla Bolu’da bir program düzenlendi. Programa Ağbaba’nın dışında Mengen Belediyesi’nin kardeş Belediyesi Kadıköy Belediyesi’nin Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Kadıköy Belediye Meclis üyeleri ile Kıbrıscık’ın Kardeş Belediyesi Bandırma Belediyesi Başkanı Dursun Mirza ve Bandırma Belediye Meclis üyeleri katıldı.

İLK DURAK MENGEN VE GÖKÇESU OLDU

Program, ilk olarak Mengen’de başladı. Mengen Belediyesi ve Gökçesu Belde Belediyesi’nde yapılan toplantılara Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Nuhoğlu, Mirza ve kardeş belediyelerin meclis üyeleri ile Bolu CHP Milletvekili Tanju Özcan, İl Başkanı Kazım Karsu, Bolu Belediye Meclisinini CHP’li bazı üyeleri katıldı. Misafirleri Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut ve Gökçesu Belediye Başkanı Atilla Ateş karşıladı.

AĞBABA DA NUHOĞLU’NA EŞLİK ETTİ

Program kapsamında CHP Bolu parti binasına gelerek bir basın açıklaması düzenlenecekti. Fakat Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, bir yakınının vefatı nedeniyle İstanbul’a dönmek zorunda kaldı. Aykurt’a Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da eşlik edince Bolu programı iptal oldu.,

KIBRISCIK’A KARDEŞ BELEDİYE YARDIMI

Program, Milletvekili Özcan, İl Başkanı Kazım Karsu ile Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Belediye Meclis üyelerinin Kıbrıscık ziyaretiyle devam etti. Kıbrıscık Belediyesi’nin kardeş Belediyesi olan Bandırma Belediyesi, Kıbrıscık’a 3 tır dolusu yardım malzemesi gönderdi. Misfirleri Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ ve ilçe Belediye Meclis üyeleri karşıladı.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.