19 Ekim 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul17°C
  • Ankara12°C

HİEBİS’E 103 BAŞVURU

Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde Hizmet İçi Eğitim Bilgi Sistemi (HİEBİS) ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

HİEBİS’e 103 başvuru

09 Şubat 2015 Pazartesi 11:17

Haber Merkezi

2014 Yılında, Hizmet İçi Eğitim Programı ve diğer hizmet içi eğitim faaliyetlerinin şeffaf, izlenebilir, değerlendirilebilir bir yöntemle ve Bakanlık imkânlarının daha etkin ve verimli kullanılması amacıyla kurulan HİEBİS (Hizmet İçi Eğitim Bilgi Sistemi)’nin 2014 yılının Değerlendirilmesi ve 2015 yılının planlaması amacıyla İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Sistem Sorumlusu Hüseyin Paçal ve İlçe ve Şube Müdürlerinin katılımı ile İl Müdürlük toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Konuşan İl Sistem Sorumlusu Hüseyin Paçal “2014 yılında uygulamaya konulan hizmet içi eğitim sistemi (HİEBİS) üzerinden 68 konuda 103 arkadaşımızın eğitim başvurularının bu sistem üzerinden gerçekleştirildiğini” söyledi.

2015 yılında da uygulamanın devam edeceğini belirten Hüseyin Paçal, İlçe  ve Şube Müdürlerinin, personelin eğitim taleplerinin değerlendirirken çalıştığı konulara ve daha önce almış olduğu eğitimlere dikkat etmelerinin önemine vurgu yaptı. Eğitimi onaylanan personelin eğitime katılmasının sağlanması ve eğitim dönüşünde aldığı eğitimle alakalı İlçe ve Şube Müdürlüğündeki diğer arkadaşlarını bilgilendirmesinin, sistemin amacına ulaşması açısından çok önemli olduğunu söyledi. Sistemin kullanımı hakkında detaylı bilgi vetoplantıya katılanların sorularına cevap verilmesinin ardından toplantı sona erdi.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.