26 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara17°C

MÜDÜRLER AKÇAKOCA’DA TOPLANDI

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’nün 2015 yılı Faaliyetlerinin ele alındığı aylık olağan İşletme Müdürlükleri değerlendirme toplantısı Akçakoca’da yapıldı.

Müdürler Akçakoca’da toplandı

11 Şubat 2015 Çarşamba 11:06

Haber Merkezi

Bölge Müdürü Yusuf Şahin Başkanlığında Akçakoca’da gerçekleştirildi. Toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri katıldı.

2014 BAŞARILI GEÇTİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yusuf Şahin, 2015 yılı faaliyetleri ile ilgili Bölge Müdürlüğünün izleyeceği rotayı çizerek, başarılı geçen 2014 yılına atıfta bulunup bu ekiple birlikte 2015 yılı sonunda da başarıyı göğüsleyeceklerine inandığını ifade etti.

Özellikle Ocak ayında yaşanan son yılların en kötü hava koşullarının ormanlarda yarattığı hasarın ivedi bir şekilde tespit edilerek, öncelikli olarak ağaçlarda meydana gelen ulaşılabilir noktalardaki kırık ve devriklerin üretime verilmesi ile 2015 yılı programlarının hızlı bir şekilde faaliyete geçirilebilmesi için orman yollarında ki bozulmaların tamir edilerek sezon açılışına yetiştirilmesini istedi.

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER KONUŞULDU

Toplantıya Şube ve İşletme Müdürlerinin kendi birim ve faaliyetlerini tanıtıcı sunumlarıyla devam edildi. Sunumların ardından teknik ve idari konuların karşılıklı olarak istişare edildiği toplantıda karşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşülerek değerlendirmelerde bulunuldu.Toplantının sonunda, 2015 yılı faaliyetlerine hızlı bir şekilde başlanarak olumsuz hava koşullarının yarattığı zaman kaybının telafi edilmesi kararına varıldı. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.