23 Şubat 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul3°C
  • Ankara6°C

İL MÜDÜRLÜĞÜNE BÜYÜK ONUR

Bolu Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü, ülke çapında birinci olarak ISO-EN-9000 belgesi almaya hak kazandı.Haber: Beyhan Bayrak

İl Müdürlüğüne büyük onur

12 Şubat 2015 Perşembe 11:23

 

Türkiye genelinde Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı olan kuruluşlara Bakanlıkça Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları doğrultusunda Kalite Yönetim Sistem Danışmanları ve Dış Tetkikçiler (T.S.E) tarafından Aralık Ayı itibariyle denetlenerek ülkemizde diğer iller arasında birinci il olarak, T.S.E ISO-EN-9000 belgesi almaya hak kazandı. Kalite belgesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın düzenleyeceği bir törenle Müdürlüğe teslim edilecek.

BOLU’DA SAYGI VE MEMNUNİYET FAZLA

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yusuf Yağcı "Kalite kimse bakmadığında da doğru olanı yapmaktır. Mükemmellikte sınır yoktur. İlimiz saygının ve memnuniyetin en fazla olduğu bir şehir olarak ilerlemektedir. İlimize çok büyük yatırımların yapıldığı büyük bir gerçek bizde bu yatırmalara ve başarılara Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak bir başarı daha eklemiş olduk. Bu başarı ile birlikte yükümüz bir kat daha fazla arttı. Almış olduğumuz bu belge bizi oldukça onurlandırdı. Bakanlığımız ve TSE tarafından bize sunulan Kalite Yönetim Sistemi Belgesi bizim çalışmalarımıza yapılan en güzel teşekkürdür. Kalitede sınır yoktur ve kalite tesadüf değildir. İl Kalite Temsilcisi Ahmet Özkan başta olmak üzere Kuruluş Müdürleri ve Kalite Sorumluları İl Müdürlüğü ve bağlı Kuruluşlarımızda çalışan mesai arkadaşlarımın belgelendirme yolunda gösterdiği katkıdan dolayı teşekkür ederim. Kuruluşlarımızla birlikte bu belge ile daha kaliteli günlere giderek daha kaliteli hizmetler vereceğimizin teminatını veriyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar olarak çıkmış olduğumuz bu yola güzel hizmetler sunarak devam edeceğiz" dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.