19 Şubat 2019
  • Bolu-1°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara3°C

VALİLİK’TE DUYGULANDIRAN MEKTUP

Vali Ahmet Zahteroğulları'nın talimatları ile Türkiye'de sadece Bolu'da başlatılanASDEP çalışmaları kapsamında yapılan yardımlar devam ederken, bu proje ile kendilerine yardım edilen aileden bir teşekkür mektubu geldi.

Valilik’te duygulandıran mektup

13 Şubat 2015 Cuma 15:27

Mektupta anneleriA.Ö'nün yüzde 82 engelli olduğunu ve yapılan bütün yardımlardan çok memnun olduğunu kaydeden E.C ile A.Ö, emeği geçen herkese teşekkür etti. Yüzde 82 engelli olan annelerinin  2011 yılından bu yana 3 kez kolon ameliyatı geçirdiğini ve kemoterapi aldığını ifade eden E.C ile A.Ö, ASDEP projesi kapsamında kendilerine yardımda bulunan Zahteroğulları’na ve emeği geçen herkese yazdıkları ortak mektup ile teşekkür ettiler.

EV İŞLERİNE YARDIM

Anneleri A.Ö adına Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'na verilmek üzere mektup yazan E.C ile A.Ö. mektuplarında şu ifadelere yer verdiler. "Valilik bünyesinde Sosyal Yardımlaşma Vakfının evlere göndermiş olduğu yardımcı personellerin ev işlerimizi yapması hizmetinden 20 Ekim 2014 tarihinde yararlanmış bulunmaktayız.

Eve gelen görevli arkadaşlar; evimizin temizliği, silinip süpürülmesi, yemek hazırlanması, kapı cam silinmesi ve yüzde 82 engelli kolon CA hastası annemin söylediği ev işlerini itina ile ve güler yüzle yerine getirdiler.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

2011 yılından beri 3 kez kolon ameliyatı geçiren ve sayısını unuttuğum kemoterapi alan anneciğime bir moral bana da büyük bir kolaylık oldu.

Haftanın üç-dört günü hastanede olmamız dolayısı ile bu güne kadar yerine getiremediğim bu gönül borcumu ödemek için, başta bu projeye karar veren Sayın Valime, Sayın Vali Yardımcılarına, Sayın Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanımıza, Sayın Vakıf Görevlisi Hakan Beye, evimize gelen değerli çalışanlara teşekkür eder, saygılarımı sunarım."

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar