21 Mart 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara14°C

ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN MUDURNU’YA SEMİNER

Mudurnu’da Kadastro konuları detaylı bir şekilde masaya yatırıldı.

Orman Müdürlüğünden Mudurnu’ya seminer

17 Şubat 2015 Salı 10:15

Orman Kadastrosu ile 2/B Yönetmeliği konularını içeren, daha verimli olması için üç grup halinde düşünülen Hizmet İçi Eğitim Seminerinin birinci grubu kapsayan bölümü Mudurnu’da yapıldı.

Bölge Müdür Yardımcısı Şaban Bıyıklı başkanlığında gerçekleştirilen eğitime Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürü İlhan Keleş, Şube Müdürlüğü Teknik Elemanları, Tip Ofis Sorumlusu ve Kadastro Komisyon Başmühendisleri ile birinci grubu oluşturan Mudurnu, Kıbrıscık, Göynük ve Seben Orman İşletme Müdürlüğünde görevli İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri katıldı.

Söz konusu eğitimde özellikle 3402 sayılı Kadastro Kanununun Ek-4.ncü maddesi gereği 5831 sayılı güncelleme çalışmaları ve yine aynı kanunun Ek-5.nci maddesi gereği 6495 sayılı kanun kapsamında uygulanacak olan kadastro çalışmalarında Orman İşletme Müdürlüklerinin görevleri ve istenilen belgelerin hassasiyetle komisyona verilmesi hususları ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Katılımcılar tarafından son derece faydalı olduğu ifade edilen eğitim semineri Bölge Müdür Yardımcısı Şaban Bıyıklı’nın katılımcılara teşekkürlerini ileterek iyi niyet dileklerinde bulunduğu kapanış konuşmasının ardından sona erdi.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.