21 Mayıs 2019
  • Bolu18°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara22°C

ÖZEL İDARE’DE HİZMET İÇİ EĞİTİM

Bolu İl Özel İdaresinde, 2015 yılında uygulanacak çalışmalarla ilgili personele yönelik hizmet içi eğitimlere başlandı. Hafta boyunca devam edecek eğitimlerle çalışmalar sırasında karşılaşılabilecek sorunların daha çabuk çözülebilmesi hedefleniyor.

Özel İdare’de hizmet içi eğitim

17 Şubat 2015 Salı 10:19

 

Haber Merkezi

İl Özel İdaresi bünyesinde çalışan memur ve teknik personele yönelik, 2015 yılı içerisinde yapılacak işlerle ilgili kanun ve yönetmeliklerin anlatılmasını kapsayan hizmet içi eğitimler başladı. İl Özel İdaresi Kanunu, Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili genel bilgiler, Resmi Yazışma Kuralları, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, Makine İşletme Talimatı, Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatları, İmar Kanunu ve Yönetmelikleri gibi birçok konunun değişik uzmanları tarafından anlatılacağı 16 Şubat Pazartesi günü başlayan eğitimler, 19 Şubat’akadar belirlenen takvim ve programa göre devam edecek.

Verilecek eğitimlerin personelin görevini yürütürken daha verimli hizmet sunumunu sağlaması ve çalışmalar sırasında karşılaşılabilecek sorunların daha çabuk çözülebilmesi hedefleniyor. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.