19 Haziran 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul26°C
  • Ankara24°C

MHP VALİ’YE SAHİP ÇIKTI

MHP İl Başkanı Mehmet Aydın, Vali Ahmet Zahteroğulları’nın merkeze alınmasına tepki göstererek “Bolu için ne zaman iyi şeyler yapan birileri elini taşın altına koymaya kalksa, gerici ve bağnaz zihniyet engel koymakta ya da önünü kesmektedir” diye konuştu.

MHP Vali’ye sahip çıktı

19 Şubat 2015 Perşembe 16:44

Haber Merkezi

Geçtiğimiz yıl Bolu’ya atanan Vali Ahmet Zahteroğulları’nın merkeze alınması için ‘AKP’nin istikrarsızlık örneği’ diyen Mehmet Aydın, “Her ortamda istikrar politikalarıyla övünen AKP hükümeti, son yapılan Vali atamalarıyla tam bir istikrarsızlık abidesi olmuştur. Bolu’ ya son zamanlarda yapmış olduğu hizmetler ve Bolu’nun turizm kenti olma yolunda büyük adımlar atmasında büyük katkıları olan gelmiş geçmiş en iyi devlet adamı Valimiz Ahmet Zahteroğulları’ nı daha bir yıl olmadan görevden alan AKP yönetimi yine bir istikrarsızlık örneği göstermiştir.

BEDEVİ MANTIĞI

Bolu için ne zaman iyi şeyler yapan birileri elini taşın altına koymaya kalksa, gerici ve bağnaz zihniyet engel koymakta ya da önünü kesmektedir. Ahmet Zahteroğulları, son zamanlarda tanıdığım en iyi devlet adamı profilidir. Partizanlığı hiçbir zaman pirim vermeyip Bolu için en iyisini isteyen, en güzelini yapmaya çalışan devlet adamıdır” diye konuştu.

Bolu için bu görev değişikliği son derece hatalı olduğunu ifade eden Aydın, “AKP Hükümeti bugüne kadar ekonomi,sosyal işler, iskan, sağlık  v.b. her konuda elini yüzünü bulaştırdığı gibi devletin çalışan bürokratlarını da değirmen gibi öğütmeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti bedevi mantığı ile yönetilemez” dedi. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar