16 Haziran 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara23°C

HİZMET İÇİ EĞİTİMLER TAMAMLANDI

Bolu İl Özel İdaresinde, 2015 yılında uygulanacak çalışmalarla ilgili personele yönelik hafta başında başlayan hizmet içi eğitimler tamamlandı. Haber Merkezi

Hizmet içi eğitimler tamamlandı

19 Şubat 2015 Perşembe 17:03

 

İl Özel İdaresi bünyesinde çalışan memur ve teknik personele yönelik, 2015 yılı içerisinde yapılacak işlerle ilgili kanun ve yönetmeliklerin anlatılmasını kapsayan ve hafta başında başlayan hizmet içi eğitimler sona erdi.

İl Özel İdaresi Kanunu, Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili genel bilgiler, Resmi Yazışma Kuralları, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, Makine İşletme Talimatı, Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu gibi birçok konunun değişik uzmanları tarafından anlatıldığı 16 Şubat Pazartesi günü başlayan eğitimlerin son gününde, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatları, 3194 Sayılı İmar Kanunu ve Yönetmelikleri konuları anlatıldı.

Çalışanların büyük ilgi gösterdiği eğitimlerle, personelin görevini yürütürken daha verimli hizmet sunumunu sağlaması ve çalışmalar sırasında karşılaşılabilecek sorunların daha çabuk çözülebilmesi hedefleniyor.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar