23 Şubat 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul3°C
  • Ankara6°C

‘BÜYÜK BAŞARILAR İÇİN ADAYIM’

Ak Parti eski İl Başkanlarından Mehmet Emin Güz de, Bolu Milletvekili aday adaylığı için başvuru dosyasını parti binasında İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek’e teslim etti.

‘Büyük başarılar için adayım’

20 Şubat 2015 Cuma 19:24

Haber: Özge ELÇİ

Güz, aday adaylığını kalabalık bir toplantıyla resmi olarak duyurdu.

Parti binasında dosyasını teslim eden Güz, şunları ifade etti;

“Hava şartlarının olumsuzluğu ve işlerinizin yoğunluğuna rağmen gerçekleştirdiğiniz bu katılımın değerini çok iyi biliyorum.

Vefanın, kadirşinaslığın, bir güzel dostluğun, kardeşliğin bu şölenin kaynağı olduğunu biliyorum. Sizlerle tanış olmanın, sizlerle kardeş olmanın, bunca yıl geçmesine rağmen dostluğumuzun,kardeşliğimizin eksilmemesinin heyecanını yaşıyorum.

‘TÜRKİYE'Yİ, EMPERYALİST GÜÇLER, SÖMÜRGECİ ZALİMLER İSTEMİYORLAR’

Çok kritik ve önemli bir süreç hızla yaklaşmaktadır. Şu an tüm dünyanın gözü kulağı önümüzdeki bu seçimlerdedir. Dünya mazlumlarının yanımda duran, onlara ışık olan haksızlıklar karşısında dimdik duran, insiyatif kullanan güçlü bir Türkiye'yi, emperyalist güçler, sömürgeci zalimler istemiyorlar.

İçeride ise egemenliği halka kaptıran vesayetçi zihniyet şu anki durumundan hiç de memnun değildir. Uğradığı başarısızlığı asla hazmedebilmiş değildir. Büyük hesaplaşmanın hazırlığını yapmaktadırlar. Gerek dışarıda gerekse içeride güçlü olabilmenin tek yolu halkı arkasına almış desteğini asla kaybetmeyen ve azaltmayan iktidar olacaktır.Milletimizin egemenliğine göz dikenlerin ümitlerinin kırılması için oylarımızı azami oranda arttırmamız, tarihi bir yükümlülük olarak karşımıza çıkmaktadır.

HEDEFİMİZ 3-0 DİYORUM

Geçen dönem kaybettiğimiz bir milletvekilliği maalesef hizmet getirme gücümüze büyük darbe vurmuştur. Bolu’nun daha güzel yarınlara kavuşması için hedefimiz 3-0 diyorum. Barış içinde bir dünya,daha güçlü bir Türkiye, hak ettiği konuma kavuşmuş bir Bolu için 3-0 diyorum. Bunu ben demiyorum, buradaki coşku, buradaki heyecan, buradaki hizmet aşkıyla dolmuş temiz yürekler söylüyor.

Geçmişte birlikte büyük badireler atlattık. Dağ gibi engelleri bayram havasında aştık. Yapılamaz denilenleri yaptık. Tevazudan ödün vermedik. Sevgi azığımız,merhamet rehberimiz oldu. Bugün yine hep birlikte bir yola çıkmak, emek vermek, büyük başarılara imza atmak için sizlerle yaptığım istişareler neticesinde milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.Gayret bizden, başarı Allah’tandır.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar