21 Şubat 2019
  • Bolu11°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara11°C

CHP’DEN ŞOK ADAY

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den bir aday adayı daha çıktı. CHP’de dengeleri değiştirecek olan yeni adayın hafta sonuna kadar aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

CHP’den şok aday

23 Şubat 2015 Pazartesi 16:15

Haber&Foto; Adem GÜLER

Bolu Kamuoyu tarafından bilinen ve çok uzun bir bürokrasi geçmişi olan CHP’nin yeni adayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcılarından, Sosyal Güvenlik Kurumu Eski Başkanı ve Kazakistan Eski Çalışma Sosyal Güvenlik Ataşesi Özer Özcan.

Özcan geçtiğimiz dönemde Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şube Başkanlığı görevini yıllarca yürüttüğü halen hafızalarda. CHP Genel Merkezi Kamu Yönetimi Çalışma Grubu Başkanlığı da yapan Özcan’ın 7 Haziran seçimleri için adaylık düşündüğü ve bu konuda çevresiyle istişareler yaptığı haber merkezimize ulaşan duyumlar arasında. Konu hakkında görüşlerini aldığımız Özer Özcan, “7 Haziran Genel Seçimleri için aday olmam yönünde telkinlerde bulunan çevrem sebebiyle konuyu değerlendirme ve gerekli olup olmadığını kendi penceremden sorgulamaya başladım. Partili partisiz tüm arkadaşlarımla konuyu teati ederek bu hafta içerisinde nihai kararımızı vereceğiz. 30 Yıl devletimize en üst makamlarda hizmet ettik. Yıllarca Bolumuzun tanıtımı ve kalkınması için canla başla çalıştık. Eğer şimdide üzerimize bir görev düştüğünü görürsek canımız pahasına bu görevden kaçmayız” şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürlüğü döneminde bağlı olduğu Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı görevinde de bulunan Özcan’ın en geç Perşembe günü aday adaylığını açıklayacağı ve adaylık dosyasının hazırlayarak genel merkeze vereceği belirtiliyor.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar