22 Ağustos 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul26°C
  • Ankara19°C

TÜRESİN KARARINI VERDİ

CHP Bolu Milletvekili Aday adayı olmayı düşündüğünü, geçtiğimiz hafta gazetemize verdiği bir demeçte belirten Oktay Türesin, kesin kararını verdi.

Türesin kararını verdi

24 Şubat 2015 Salı 16:19

Haber Merkezi

İş Adamı ve Siyasetçi Oktay Türesin, ilçe ziyaretlerine başladı. Geçtiğimiz gün CHP’nin delegelerinden Yüksel Suiçmez ve CHP Mudurnu İlçe Başkanı İsmail Hakkı Yazgan ile birlikte Dörtdivan’ı ziyaret eden Türesin, gazetemizin Dörtdivan Muhabiri Mutlu Bilge’ye özel açıklamalarda bulundu.

CHP TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ PARTİSİ

Oktay Türesin Dörtdivan’da İlyas Özalp ve diğer CHP teşkilat mensuplarıyla görüştü. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin ardından Oktay Türesin, çok özel açıklamalarda bulundu. Türesin yaptığı açıklamada üç sene önce CHP’ye katıldığını, bugün gelinen noktada sağ ve sol kavramlarının önemini yitirdiğini, memlekete hizmet için CHP çatısı altında siyasi mücadelesine devam edeceğini söyledi. Türesin, bugün CHP’nin Türkiye’nin en önemli Partisi olduğunu, insanların akın akın CHP’ye katıldığını, Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu ifade etti. Türesin, aday adaylığı konusunda ilk defa Dörtdivan’da açıklama yaptığını ve bir iki gün içinde CHP’den aday adaylığı için resmi başvurusunu yapacağını belirtti.

DÖRTDİVAN’A TAVUKÇULUK SEKTÖRÜ İÇİN SÖZ VERDİ

Türesin, tavukçuluk sektörüyle ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Bolu’nun Tavukçuluk Sektörünün Merkezi olduğunu ve Tavukçuluk konusunda Dörtdivan’ın da önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen Türesin, Dörtdivan’ı her gelişinde daha küçülmüş ve kan kaybetmiş olarak gördüklerini, milletvekili olması halinde Dörtdivan’da Tavukçuluk sektörüne yönelik bir kesimhane kurulması için çalışacaklarını ve tavukçulukla uğraşan ailelerin yaşam standartlarının yükselmesi için gereken çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Türesin, son olarak CHP’nin Bolu’dan en az iki milletvekili çıkaracağına inandığına vurgu yaptı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar