18 Eylül 2019
  • Bolu22°C
  • İstanbul26°C
  • Ankara25°C

ERBAKAN İÇİN HATİM DUASI

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı, Milli Görüşün Lideri Merhum Necmettin Erbakan için Yukarı Çarşı’da bulunan Yıldırım Beyazıt Camii’nde hatim duası okutacak. Haber Merkezi

Erbakan için Hatim Duası

25 Şubat 2015 Çarşamba 06:44

 

Saadet Partisi Bolu İl Yönetimi, liderlerini ölümünün 4’üncü yılında da unutmadı. Parti yönetiminden yapılan açıklamada şunlar ifade edildi; “Erbakan için Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 4. Ölüm Yıldönümünde O’nu, Rahmet ve Minnetle anıyoruz. Bilindiği gibi Merhum Erbakan, Türkiye’de adil bir düzenin kurulması için bir ömür mücadele etmiş, Aziz Milletimizin tarih boyu sahip olduğu Milli ve Manevi değerleri tekrar kazanması için en büyük mücadeleyi vermiş bir şahsiyet. Dava prensibi olarak önce Ahlak ve Maneviyat ilkesini en başa koymuş, Aziz milletimize bu üstün değerleri kazandırmanın mücadelesini vermiştir. Batıdan gelen manevi ve ahlaki yozlaşma ile amansız mücadele etmiştir.

PERŞEMBE GÜNÜ ÖĞLE NAMAZINDAN ÖNCE OKUTULACAK

Diğer taraftan iktidar ortağı olduğu dönemlerde, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde milletimize çok büyük menfaati bulunan Ağır Sanayi Hamlesi, Havuz Sistemi, Denk Bütçe gibi çok büyük başarılara imza atmıştır.Verdiği zamlar ve taban fiyatlarla adeta yoksulluğu ortadan kaldırmış bir lider. Ayrıca Kıbrıs Zaferi  de O’nun ilkeli duruşu sayesinde kazanılmıştır.

Aziz Milletimize tarihin en büyük hizmetlerini sunan Milli Görüş Liderimizi tekrar Rahmetle anıyor, İl Teşkilatımız tarafından 26 Şubat Perşembe günü Merkez Yıldırım Beyazıt Camii’nde, öğle namazından önce, teşkilatlarımız tarafından okunan hatimlerin duasını yapacağız. Ayrıca O’nun ruhuna ithafen ikramda bulunacağız. Tüm Bolu halkını davet ediyoruz.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar