18 Eylül 2019
  • Bolu22°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara23°C

MUDURNU VE GÖYNÜK’E ÖDENEK

İl Genel Meclisi Mart Ayı toplantıları başladı. Hafta boyunca sürecek toplantıların ilk oturumunda üç madde görüşülerek karara bağlandı.Haber Merkezi

Mudurnu ve Göynük’e ödenek

02 Mart 2015 Pazartesi 16:07

 

Yaşar Yüceer başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisi Mart Ayı toplantıları Pazartesi günü başladı. Toplantıların ilk oturumunda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet hizmet aracı satın alınmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen rapor görüşülerek karara bağlandı. İl Özel İdaresi demirbaş kayıtlarında bulunan 14 AU 207 plakalı aracın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devrinin yapılmasına karar verildi.

MUDURNU VE GÖYNÜK’E ÖDENEKLER KOMİSYONDA

Meclis üyeleri son olarak Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü’nün ödenek kaleminde bulunan,  Göynük İlçesi Köye Yönelik Hizmetlerde kullanılmak üzere yardım bölümündeki 22.000 TL. ödeneğin Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğünün Göynük İlçesi Köye Yönelik Hizmetlerde kullanılmak üzere yardım bölümüne aktarılması ve  Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğünün ödenek kaleminde bulunan,  Mudurnu İlçesi Köye Yönelik Hizmetlerde kullanılmak üzere yardım bölümündeki 140.000 TL. ödeneğin Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğünün Mudurnu İlçesi Köye Yönelik Hizmetlerde kullanılmak üzere yardım bölümüne aktarılması talebini görüştü. Bu talep oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

İl Genel Meclisi Mart Ayı toplantıları hafta boyunca devam edecek.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.