27 Mart 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara5°C

ÖDENEK SIRASI SEBEN’DE

Pazartesi günü başlayan İl Genel Meclisi Mart Ayı toplantıları devam ediyor. Toplantıda Seben’e 150 bin lira ödenek çıkartılması kararı komisyona havale edildi.

Ödenek sırası Seben’de

04 Mart 2015 Çarşamba 16:40

Haber Merkezi

Yaşar Yüceer başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisi Mart Ayı toplantıları devam ediyor. Meclis üyeleri son oturumda dört maddeyi karara bağladı.

İl Genel Meclisi Mart Ayı toplantılarının Çarşamba günü gerçekleşen oturumunda ilk olarak Merkez İlçe Sazakkınık ve Bünüş köylerine içme ve kullanma suyu tahsisinin yapılmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelen raporlar görüşülürken her iki rapor da oy birliği ile kabul edildi. Merkez İlçe, Dereceören köyü, hudutlarında Q=0,07 lt./sn.lik Eyreltilik su kaynağı ve Q=0,07 lt./sn.lik Eyreltilik-2 su kaynağı olmak üzere toplam Q=0,14 lt./sn.lik su kaynağının kira süresinin belirlenmesine ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu ve Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelen raporlarda toplantıda ele alındı. Kira süresinin 5 yıl olmasının uygun olduğu belirtilen her iki rapor da oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda son olarak Seben köylerinin muhtelif ihtiyaçları için gerekli olan 150 bin TL.’nin Seben Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılması talebi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar