18 Temmuz 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara17°C

AVUKAT ADAYDAN BARO’YA ZİYARET

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Emin Güz, Bolu Barosunu ziyaret etti.

Avukat adaydan Baro’ya ziyaret

06 Mart 2015 Cuma 19:31

Haber Merkezi

Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz, dün Bolu Barosunu ziyaret etti. Baro Başkanı Ferit Atalay tarafından karşılanan Mehmet Emin Güz, avukatlarla sohbet etti.

Bolu Baro Başkanı Atalay’ın tavsiyelerinin kendisi için önemli olduğunu söyleyen Mehmet Emin Güz, “Sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. Baro her şeyden önce mensubu olduğum bir kurum. Aynı zamanda Baro başkanımız benim ustam. Yanında staj yaptım. Ayrı bir hukukumuz var. Başkanımızın bize vereceği tavsiyeler ve öneriler çok önemli. O nedenle hem desteğini almak hem de manevi olarak daha güçlü olmak için kendisini ziyarete geldim” dedi.

GÜZ’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Mehmet Emin Güz’ün Meclis’e gitmesi halinde şimdiye kadar görev alan milletvekillerinden daha fazla çalışacağına inandığını söyleyen Bolu Baro Başkanı Ferit Atalay, “Mehmet Emin Güz, baromuzun çok değerli bir elemanıdır, çalışkan bir avukattır. Bolu barosuna mensup bir arkadaşımızın seçimlerde aday olmasını gerçekten sevinçle karşılıyorum. Diğer meslek grupları bana sitem etmesinler ama parlamentoda halkı en iyi temsil edecek kişilerin avukatlar olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda Mehmet Emin Güz yapılan yerel soruşturma da en çok oyu alarak seçilmek konusunda büyük bir şansa sahip oldu. Umarım Adalet ve Kalkınma Partisinin seçim kurulu halkın iradesine itibar eder. Mehmet Emin Güz parlamentoya gittiği taktirde şimdiye kadar parlamentoya gidenlerden daha iyi şeyler yapacağını biliyorum. Mehmet Emin Güz bu topraklarda, bu halktan yetişmiş, hiçbir kompleksi olmayan, yetiştiği topraklara bağlı bir kişi. Mehmet Emin Güz’e güveniyorum. Adalet ve Kalkınma Partisi inşallah kendisini layık olduğu sıraya yerleştirir” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Mehmet Emin Güz barodaki avukatlarla sohbet etti.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar