20 Temmuz 2019
  • Bolu23°C
  • İstanbul28°C
  • Ankara25°C

TÜRKER ATEŞ; ‘BOLU’NUN RÖNTGENİNİ ÇEKMİŞTİR’

Bolu Ak Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Altun, hız kesmeden sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Türker Ateş; ‘Bolu’nun röntgenini çekmiştir’

12 Mart 2015 Perşembe 17:06

 

Altun,  Bolu Süt Üreticileri Birliği ziyaretinin ardından ikinci durağı ise Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı oldu.

Haber Merkezi

Bolu Ak Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Altun, durdurak bilmeden ziyaretlerine devam ediyor. Mehmet Altun’un ikinci durağı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı oldu.

Altun, ziyaretle ilgili “Bolu turizm artı ticaretin merkezi,ticari olarak çok büyük sanayi işletmeleri olmasa da, iki-üç tane sanayi kuruluşu var ki bunlar Türkiye’de ilk 500’e giren, beyaz et sektörünün öncü ticareti dolayısıyla da bu kurumun başında Sayın Türker Ateş var” diye konuştu.

TİCARET ODASI BOLU İÇİN ÖNEMLİ

Altun, Bolu ekonomosi için Ticaret ve Sanayi Odası’nın öneminden bahsederek “Bacasız fabrika olan turizmin de önümüzdeki süreçte beklentimiz, merkezinin Bolu olması ve önemli kuruluşlardan bir tanesi ticaret odası, bugüne kadar ticaret odası her zaman olduğu gibi Bolu’nun daha ileriye 2023 ve daha sonraki süreçte daha iyi olması ile ilgili ticaret odasının yönetiminin, yöneticilerinin, çalışanlarının ve başkanlarının bugüne kadar çok ciddi katkıları ve destekleri olmuştur” dedi.

Milletvekili olması durumunda bielikte çalışacaklarını söyleyen Altun, “Hep beraber çalışacağımız, hep beraber fikir jimnastiği yapacağımız en önemli kuruluşlardan biri Ticaret Odası. İnanıyoruz ki beyaz et sektörünün en önemli merkezlerinden biri olması anlamında bu konuda ihtisas sahibi bir veteriner hekim ve eski tarımcı olarak son süreçte Bolu’yu dünyaya entegre eden Abant tv ile 2015 yılının hem ticaretimizin daha ilerisi için ve Bolu ile ilgili entegrasyon anlamında beraber iyi günler geçireceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

DÜZGÜN İŞLER YAPTI

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ise, Mehmet Altun’un ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, “Bolu’nun röntgenini çekmiş birisi olarak hem işlerinde çalışmasını biliyoruz, düzgün seviyeli işler yaptı. Bolu’yu tanıyan bir adayımız” sözleriyle başarılar diledi.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar