19 Temmuz 2019
  • Bolu25°C
  • İstanbul28°C
  • Ankara28°C

FİNANSÇI ADAY MÜSİAD’DA

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Ferudun Kaya, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine MÜSİAD ile devam etti.

Finansçı aday MÜSİAD’da

19 Mart 2015 Perşembe 14:48

Haber: Özge Elçi

Kaya, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bolu Şube’sine yaptığı ziyarette Bolu Şube Başkanı Eyüp Uzun ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Bolu’daki ticaretin gelişmesi ve iş imkanlarının artırılması konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Doç.Dr. Ferudun Kaya; MÜSİAD’ın önemine değinerek “MÜSİAD 11.000'i aşan üyesi ile 45.000’e yakın işletmeyi temsil eden ve yaklaşık 1.600.000 kişiye istihdam sağlayan, güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşudur. MÜSİAD, iş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline geldi.

‘FİNANSÇI OLARAK MİSYONUMUZ AYNI’

MÜSİAD’ın başlıca amaçları arasında; İnsan Unsurunun Geliştirilmesi, İş ve İşleyiş Sistemlerinin Geliştirilmesi, Piyasanın Geliştirilmesi, Değer Ölçülerinin Geliştirilmesi, Ülkenin ve Toplumun Kalkındırılması bulunmaktadır” diye konuştu.

Finans alanında bir doçent olarak aynı misyona hizmet etmeyi amaçladığını ifade eden Ferudun Kaya, “MÜSİAD Bolu’da işi ve aşı artırmayı amaç edindiği için şube açtı ise, elini taşın altına koyduysa; beni de şayet Ak Parti Genel Merkezi tercih eder ve Bolulu hemşerilerim seçerse, MÜSİAD’ın Bolulu hemşehrilerimizin verdiği yetki ile güçlü bir şekilde destek olacağım. Ben de MÜSİAD gibi Türkiye’nin gelişmesine katkıda bulunmak isteyen tüm STK’ların hizmetinde olacağım” dedi.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.