23 Nisan 2019
  • Bolu14°C
  • İstanbul15°C
  • Ankara13°C

AKADEMİ’DEN ADLİYE’YE ÇIKARTMA

Adalet Akademisi’nin düzenlediği bir seminer için Bolu’ya gelen heyet, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven’i ve Baro Başkanı Ferit Atalay’ı ziyaret ettiler.

Akademi’den Adliye’ye çıkartma

20 Mart 2015 Cuma 14:36

Haber Merkezi

Adalet Akademisi tarafından Gazelle Resort Oteld’e gerçekleşen, “Rekabet hukuku” konulu seminer sona erdi. Seminere katılan Türkiye Adalet Akademisi Bilimsel Çalışmalar ve Enformasyon Daire Başkanı Ertan Aydın ve Hakim Uğur Kocaman, Bolu Adliyesini ziyaret ederek, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Adalet Komisyonu Başkanı Özgür Ercan ve Baro Başkanı Ferit Atalay’ı makamlarında ziyaret etti.

SEMİNERE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER

19-20 Mart tarihinde Bolu Gazelle Otelde Türkiye Adalet Akademisi  ve Rekabet Kurumu başkanlığınca ortaklaşa düzenlenen “Rekabet hukuku” konulu seminer, Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil, Rekabet Kurumu Başkanı Nurettin Kaldırımcı ve rekabet kurumu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Başarı ile tamamlanan seminerin akabinde Türkiye Adalet Akademisi Bilimsel Çalışmalar ve Enformasyon Daire başkanı Ertan Aydın ve Hakim Uğur Kocaman, söz konusu seminerde emeği geçen ve katılım sağlayan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtsever, Bolu Adalet Komisyonu Başkanı Özgür Ercan ve Bolu Baro Başkanı Ferit Atalay’ı makamlarında ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaretlerde, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven’e seminere verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar