28 Ocak 2020
  • Bolu3°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara-2°C

ALTUN’A DESTEK BÜYÜYOR

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Altun, Merkez Mahalle Muhtarı Derneği Başkanı Mehmet Özbey’i ziyaret ederek, muhtarlara her zaman destek olacağını ifade etti.

Altun’a destek büyüyor

22 Mart 2015 Pazar 13:46

Haber Merkezi

Altun, Merkez Mahalle Muhtarlarının bulundukları şehirdeki önemine dikkat çekerken, “Bolu Belediyesi’ni bir araya getiren yapının temel taşlarıdır. Son süreçte Bolu Belediye hizmetleri özellikle şehircilik anlamında Bolu’nun çevresini değiştirmiş; ama bununla beraber mahallenin sorunları, sadece belediye ile ilgili değil, merkezi hükümetle ilgili de beklentileri ve bize verecekleri katkıları, beraber yapacağımız istişari konular merkez mahalle muhtarlarımızın 7 haziran sonrası çıktığımız yolda önemli bir dönüm noktası olacaktır” dedi.

‘MUHTARLARLA HER ZAMAN İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ’

“Muhtarlar bulundukları yerlerin kaymakamlarıdır” diyen Altun, “Bolu Belediyesi’nden sonra en önemli birim Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı diye düşünüyorum. Bu süreçte ve bundan sonraki süreçte Bolu ile ilgili yaptığımız, yapacağımız tüm hizmetlerle ilgili Merkez Mahalle Muhtarlarıyla iletişim, işbirliği içinde olacağız. Merkez Mahalle Muhtarları’nın da desteğini nefesini arkamızda hissedeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÖZBEY, ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Merkez Mahalle Muhtarı Derneği Başkanı Mehmet Özbey, Altun’a “Sayın Vekilim” diyerek seslenirken ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade etti. Özbey, “Sizin bizim hakkımızdaki görüşleriniz, bize ne kadar değer verdiğinizin bir işareti olarak değerlendiriyorum” dedi.

Merkez Mahalle Muhtarları olarak büyük bir çabanın içine girdiklerini belirten Özbey, “Muhtarların partisi olmaz, muhtar her partiden oy alan kişilerdir. Biz merkezi hükümetin temsilceleriyiz. Onların istek ve dileklerini vatandaşa yansıtma aracılığıyla yukarıya bildirerek, bir aracı rolü görmekteyiz” diye konuştu. Özbey, son olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Altun’a miletvekilliği yarışında başarılar diledi. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.