22 Şubat 2019
  • Bolu9°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara10°C

TÜRESİN’DEN ANLAMLI İKİ ZİYARET

CHP Bolu Milletvekili Aday Adayı Oktay Türesin, Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Bolu Şubesi ile Cumhuriyetçi Kadınlar Derneği’ni ziyaret etti.

Türesin’den anlamlı iki ziyaret

24 Mart 2015 Salı 17:18

Haber: Adem Güler

İlk ziyaretini Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı’na yapan Türesin büyük bir memnuniyetle karşılandı. Vakıf Başkanı Jale Soner Canpolat’la vakfın ihtiyaçları ve çalışma şartlarının daha da iyi olması için neler yapılması gerektiği hakkında görüş alışverişinde bulunan Türesin, Vakfa da üye oldu.

CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİNİ DE ZİYARET ETTİ

Türesin ikinci ziyaretini Bolu Cumhuriyet Kadınları Derneği’ne yaptı. Oktay Türesin dernekte hazır bulunan dernek başkanı Sündüs Çalıkoğlu, CHP üyesi Asuman Ulaşan ve dernek üyeleriyle sohbet etme imkanı buldu. Cumhuriyet kadınlarının Cumhuriyetimizin temel taşı olduğu, cumhuriyetin kadınlarımızın eseri olduğunu vurgulayan türesin, yine birlik mesajları verdi. Cumhuriyetimizi korumak, çocuklarımızdan ödünç olarak aldığımız Atatürk’ün bize emanet ettiği şekliyle tekrar çocuklarımıza aktarmak zorunda olduğumuz Cumhuriyetimiz için tekrar tekrar söylüyorum ki el ele şimdi birlik zamanıdır” Dedi.

img_0639.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar