18 Temmuz 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul20°C
  • Ankara17°C

ÖNSEÇİM ÖNCESİ BÜYÜK ŞÖLEN

CHP’nin 29 Mart’ta gerçekleşecek önseçim öncesinde yapacağı büyük tanıtım toplantısının yeri ve tarihi belli oldu. CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, bir açıklama yaparak toplantıyla ilgili bilgiler vedi.

Önseçim öncesi büyük şölen

24 Mart 2015 Salı 20:36

 

Haber Merkezi

Yıkılmaz, geniş bir katılımla yapılacak toplantıyla ilgili bilgi vererek “Partimizin 29 Mart 2015 Pazar günü 50. Yıl İlköğretim Okulu’nda yapacağı demokrasi ve parti içi şölenimizden önce ‘CHP Bolu Milletvekilleri Aday Adayları Tanıtım Töreni’ Bolu Solmaz Ahmet Baysal Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilecektir. 26 Mart 2015 Perşembe günü saat 19:00’da tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.

AK PARTİ’NİN TEMAYÜLÜNE ELEŞTİRİ

Ak Parti’de yapılan temayül yoklamasını eleştiren Yıkılmaz, “AKP tarafından önseçim adı altında oynanan çadır tiyatrosu gibi, oyların çuvallara doldurulup Ankara’da boğulduğu gibi değil, gerçek bir demokrasi ve katılım şöleni yaşamak için Solmaz Ahmet Baysal Öğretmen Evi Spor Salonuna davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yıkılmaz, açıklamalarının devamında önseçim hakkında bilgiler vererek “İlçelerimiz dahil tüm Bolu’da 4593 üyemizin katılımı ile gerçekleştirilecek olan önseçim şöleni öncesinde hem parti tabanımızda hem Bolu kamuoyunda örnek bir tanıtım kampanyası yürüten aday adaylarımız, bu kez topluca Bolu’da üyelerimiz ve kamuoyunun önünde bir kez daha kendilerini ifade etme şansı bulacaklar.

‘BU ANLAR TARİHE NOT EDİLMELİDİR’

Türk demokrasi tarihinde önseçimle milletvekilliği talep eden bir genel Başkanın, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde hemen hemen tüm yurtta önseçim şenlikleri yaşıyoruz. Tarih yazıcılarının bu anları not etmesi, gelecek kuşaklar için elzemdir” dedi.

CHP iktidarına olan inancını vurgulayan Yıkılmaz, “Bu coşku ile 12 yıldır ülkenin başına musallat olanlardan kurtulacağız. Bu son şanstır. Türk halkı 12 yıldır yaşadığı tozpembe dünyadan ağır hasarlar almadan kurtulmak istiyorsa, gün 7 Hazirandır” diye konuştu. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar