18 Mart 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul20°C
  • Ankara15°C

ADAYLIĞINI DOĞUM GÜNÜNDE AÇIKLADI

MHP Bolu Milletvekili Aday Adayı Şükrü Gülez, yaptığı adaylık açıklamasında hem iktidara yüklendi hem de kendisi ve partisi için destek istedi. Gülez’in doğum günü olması nedeniyle açıklamanın ardından pasta kesildi.

Adaylığını doğum gününde açıkladı

25 Mart 2015 Çarşamba 16:27

 

Haber: Özge ELÇİ

Gülez’in İzzet Baysal Caddesi’nde, parti binasının önünde yapılan açıklamasına İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP Belediye Meclis Üyesi Ercan Üsküp ve çok sayıda partili katıldı. Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, şehir dışında olduğu için açıklamaya katılamadı.

‘BOLU’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ’

Partililere seslenen Şükrü Gülez, MHP’nin iktidarına son sürat gittiğini söyleyerek “Bolu’da birinci parti olacağız. Halkımız bu teveccühü gösteriyor. Halkımızın desteğini alacağımıza artık hepimiz ikna olduk. Ben 14 yaşımdan itibaren vatan ve millet ordusunun manevi sorumluluğunu sırtıma yüklemiş ve bu uğurda canını rortaya koymuş, bu anlamda mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adayı olarak huzurunuzda bulunuyorum. Sizlerin vereceği destek neticesinde Genel Merkezimizin yapacağı değerlendirme neticesinde sıralamadaki yerim ne olursa olsun partim ve ülkem adına var gücümle çalışacağıma yemin ediyorum” diye konuştu.

LAĞIMLAR PATLADI, PİS SULAR YAYILDI

Açıklamalarının devamında iktidarı eleştiren Gülez, “Artık lağımlar patlamıştır, pis sular ortalığa yayılmıştır. Hırsızlıkları, arsızlıkları tasdiklenmiştir. Bir gaflete düşüp Ak Parti’ye oy veren temiz, dürüst değerli hemşerilerime yalvarıyorum; 7 Haziran seçimleri, ülkemizin bu ihanet ortamından son çıkış noktasıdır. Bu manada bizlere destek verilmesini rica ediyorum” dedi.

Partililerden ve Bolu halkından destek isteyen Gülez, “Adalet ve Kalkınma Partisi’ne Bolu halkı, her zaman Türkiye ortalamasının üzeridne bir destek vermiştir. Bu desteğin eğer onda birini bu siyasi iktidar, Bolu’muza vermiş olsaydı değil bölgesinin, değil Türkiye’nin, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olurdu. Bolu, bu imkana ve potansiyele sahip bir ildir. Ama bizim yer altı ve yer üstü zenginliklerimizde her şeye uygun olan bu şehre maalesef hiçbir katkıları olmamıştır. Bugün işsizlik ortalamasının Türkiye ortalaması gibi Bolu’muzda da yüzde 10 oranlarındadır.

DOĞUM GÜNÜ PASTASI KESTİLER

İnsanları sosyal yardımlarla kendine muhtaç halde bırakarak, kendi yakınlarını, yandaşlarını ihya eden, nereden geldiği belli olmayan kamyonlar dolusu paralar kazandıran bu ihanet odaklarına heğimiz dur demek mecburiyetindeyiz. Bolu’yu, Bolu’dan göçün engelleneceği bir vilayet haline dönüştürmek istiyoruz. Bugün ilçelerimizin hepsi hayalet şehre dönüştü. Hiçbir gelişim kaydedilmiyor. Biraz Bolu’nun içerisinde üniversite münasebetiyle gelişim var, onun dışında ilçelerin hepsi sıkıntılı durumda. Bolu’yu hayvancılık, tarım, tarıma dayalı sanayi, turizm alanlarında değişime uygun programlarımız olacaktır” dedi.  

Şükrü Gülez’in doğum günü olması nedeniyle üzerinde Gülez’in fotoğrafının ve MHP logosunun olduğu pasta kesilerek partililere ikram edildi. 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar