21 Mart 2019
  • Bolu9°C
  • İstanbul12°C
  • Ankara11°C

TABİATIN KALBİ BOLU PROJESİ ADIM ADIM BÜYÜYOR

23-24.03.2015 tarihlerinde (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) TÜRSAB Tarafından gerçekleştirilen Spor Turizmi Komitesi ve Doğa, Macera ve Sürdürülebilir Turizm komitesi toplantıları İstanbul'da gerçekleştirildi.

Tabiatın Kalbi Bolu projesi  adım adım büyüyor

25 Mart 2015 Çarşamba 16:35

Haber: Beyhan Bayrak

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'un katılımı ile gerçekleşen toplantılarda, Bolu’yu; Valilik ve Belediye'ye ait "Tabiatın Kalbi Bolu" kamu markasının oluşturulma ve geliştirilmesine öncülük eden İnan Kalaycı, TÜRSAB üyesi seyahat acentesi MyOsvi Tur ile temsil etti. Birçok acente yetkilisi ile bir araya gelen Kalaycı Bolu Valiliği ve Bolu Belediyesinin turizm ve markalaşma adına attığı adımları TÜRSAB komiteleri ile paylaştı. Önümüzdeki ay Bolu’yu ziyaret etmesi beklenen Ulusoy ile fikir ve önerilerini paylaşan Kalaycı komite üyeleri olan acente temsilcilerini de Bolu'ya davet etti. 
Geçtiğimiz günlerde (Türkiye Aşçılar Federasyonu) TAFED Başkanı Zeki Açıköz, Bolu Aşçılar Birliği Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Bursa Aşçılar Birliği Başkanı Reşat Kahrıman gibi birçok Bolulu şefin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayla başlatılmış olan "Mutfağın Kalbi Bolu" projesini de kısaca anlatan Kalaycı "Afiyet Turizmi" hamlesini ve bu hamlenin turizme getireceği hareketlilik konusunda da komisyonlara detaylı bilgi verdi.

tabiat1.jpgtabiat2.jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.