19 Nisan 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara9°C

GEREDE ÇOK KIZDI

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'yi makamında ziyaret ederken, Tiryaki'nin ellerinin paltosunun ceplerinde olması dikkat çekti. Tiryaki'nin tutumu sosyal paylaşım sitelerinde tepki gördü.

Gerede çok kızdı

26 Mart 2015 Perşembe 21:31

Haber; Adem GÜLER

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, aslen Dörtdivanlı olan Ankara’nın Altındağ İlçesi Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'yi makamında ziyaret etti. Mustafa Allar'ın ziyarete ilişkin fotoğrafları sosyal paylaşım sitesinde paylaşmasının ardından tepkiler doğdu. Tiryaki'nin üzerinde paltosunun olması ve elleri cebinde Mustafa Allar'ı dinlemesine Geredeli vatandaşlar tepki gösterdi. Mustafa Allar gelen tepkiler üzerine şu açıklamada bulundu: "Değerli hemşerilerim; Altındağ Belediye Başkanımızı konunun aciliyetine istinaden randevusuz ziyaret ettim. Kendisinin toplantısı münasebetiyle dışarı çıkacak olmasına rağmen bizi geri çevirmedi önemli bir konuyu ilerde tekrar detaylı görüşmek üzere paylaştık. Fotoğraflar anlık görüntülerdir. Tek saniyelik çekimlere bakarak olumsuz düşüncelere kapılmayalım. Hassasiyetleriniz için sizlere de teşekkür ederim"

Vatandaşlar tepkilerini şöyle gösterdiler:

Şenol Yeler: Bi kovmadığı kalmış ne söyleyeceksen çabuk söyle sonra git der gibi bu nasıl bir belediye başkanı kayla almamış sanki Sn. Mustafa Allar başkanda el pençe durmuş sanki ne olur beni dinleyin der gibi yazık yaa böyle bir şey ilk defa görüyorum ikisi belediye başkanı.

Hulusi Akkas: Geredeli hemşerilerimize Saygısızlık

Muhsin Balaban: Elini cebinden çıkarsaydın iyiydi sn Veysel Tiryaki.

Fatih Hascelik: İkisi de belediye başkanı adam sanki başbakanmış gibi tavırlara bak ya gıcık oldum Geredeliler olmasa sanki o konumda olacaktı

İrfan Türker: Oyları sayesinde bi yere geldiğin insanların Başkanını bile eli cebinde, paltoyla lütfetmiş gibi karşılayan Tiryaki Efendi.. Demek ki vatandaş gelse yüzüne bakmayacak.. Sayın Başkan size de yakıştıramadım böyle ezik büzük durmayı..

Aydın Bağırkan: Eli cebinde doğru olmayan bir davranış. Bir vatandaş olarak yakıştıramadım.

Mehmet Afşar: Büyüklük el cepte dinlemek mi muhatabı başkanım

Eyüp Cüzdancı: Hiç yakışmamış kareler ayak üzeri dinliyor gibi ayrıca ellerin cepte olması da hiç hoş değil... Sayın Allar keşke yayınlamasaydınız bu kareleri.

Abdullah Kayaalp: Kibir akıyoo

Özafşar Necmettin:  Makamı diğerinden büyük olunca böyle oluyor demek ki, Mustafa Allar’a on tiryakiye 0 puan.

Halil Yılmaz: Bu tiryaki nin ne yardımı lazım nede fikri geredeye sokmayın senin karşındaki kos kocaman Gerede Belediye Başkanı sense Altındağ.

gerede-cok-kizdi-(3).jpggerede-cok-kizdi-(2).jpggerede-cok-kizdi-(1).jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar