18 Ağustos 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara20°C

TEMİZ’DEN SON MESAJ

Cumhuriyet halk Partisi Bolu Milletvekili Aday Adayı Elfaz Temiz hakim huzurunda üye bazında bugün yapılacak olan ön seçim için sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Temiz’den son mesaj

29 Mart 2015 Pazar 01:05

Haber; Adem GÜLER

Temiz facebook hesabından yayınladığı mesajda, “saygıdeğer arkadaşlarım ve çok değerli Bolulu kardeşlerim;

Hepinizin bildiği gibi ülkemiz 7 Haziran 2015 tarihinde bir seçime gidiyor. Bu seçim mevcut cumhuriyetimizin, Atatürk devrim ve ilkelerinin var oluşu veya bu sistemin kaldırılıp yerine başkanlık sistemi gibi veya daha doğrusu padişahlık gibi bir sisteme dönüştürülmek istendiğini artık hepiniz biliyorsunuz. Bu durumda 7 Haziran’da yapılacak genel seçimin ne kadar önem taşıdığı açıkça ortadadır.

Değerli dostlarım, Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapacağı ön seçimin de ne kadar önem taşıdığı açıkça ortadadır. Ben, bütün yaşantımı laik, demokrat ve hukukun üstünlüğüne inanan, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü savunan, Atatürk devrim ve ilkelerinden taviz vermeyen, Atatürkçü düşünce derneği'nin de 8 yıldan beri Bolu Şube Başkanlığını yapan birisi olarak, bu seçimlerde nasip olursa Cumhuriyet Halk Partisi'nden Bolu Milletvekili Adayı olacağım.

Değerli parti üyelerimiz, geçmişi, yaşantısı ve ideolojisi ile sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim. Asla ve asla yüzünüzü kara çıkarmayacağım. Bu duygu ve düşüncelerimle, yarın yapılacak olan ön seçimde bir oyunuzla bana destek olursanız ülkemizin ve Bolu'nun kaderini değiştirmeye bütün bilgi ve donanımımla hazırım. En içten dileklerimle saygı, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar