24 Ocak 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara6°C

‘3’ÜNCÜ SIRADAKİ ARKADAŞ KONU MANKENİ Mİ?’

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz, CHP Milletvekili Tanju Özcan’ın ‘Biz Bolu’da 2 milletvekili çıkaracağız’ ifadelerine “CHP’nin 3. sırasındaki arkadaşı konu mankeni olarak mı çıkarıyorlar” diyerek yanıt verdi.

‘3’üncü sıradaki arkadaş konu mankeni mi?’

31 Mart 2015 Salı 15:30

Haber: Özge ELÇİ

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı M. Emin Güz, adayların açıklanmasına günler kala bir basınla bir araya gelerek toplantı düzenledi. Güz, açıklamalarına aday adaylığı sürecinden başlayarak şunları söyledi;

BÜYÜK DESTEK GÖRDÜM

“Bildiğiniz gibi milletvekili aday adaylığı yolunda bir sürece girdik. Bu süreç, bizim için 7 Nisan itibariyle tamamlanacak ve çok az bir süre kaldı. Bu süre içinde tüm aday adayları arkadaşlarımızla birlikte kendimizi kamuoyuna tanıtmak ve destek almak için çalışmalar yürüttük. Kısaca özetlemek gerekirse öncelikle bütün teşkilatlarımızı aday adaylığına karar vermeden önce ziyaret ettim ve kendileriyle istişarelerde bulundum. Görmüş olduğum teveccüh üzerine aday adaylığı başvurusunda bulundum. Bu dönemde teşkilatlarımızın dostluğunu, vefakarlığını ve kadirşinaslığını yakından görmenin mutluluğunu yaşadım. Daha önce olduğu gibi kendilerini hep yanımda gördüm. Sivil toplum örgütlerini dolaştık. STK’larda sıcak karşılamalar gördük. Yıllar geçmesine rağmen dostlukların bitmediğini, eksilmediğini; arttığını gördük.”

‘ADAY ADAYLARIMIZ CENTİLMENCE YARIŞTI’

Ak Parti’deki tüm aday adaylarının centilmence yarıştığının altını çizen Güz, “Milletvekili aday adaylığı sürecinde tüm aday adayı arkadaşımızın son derece seviyeli, sadece kendilerini ön plana çıkaran ve yıpratıcı bir tavır almayan tutumlarını gördük. Bu anlamda hepsine teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımıza, sivil tolum kuruluşlarına ve Bolu halkına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

TANJU ÖZCAN’A GÖNDERMEDE BULUNDU

CHP Bolu Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Tanju Özcan’ın ‘Bolu’da 2 milletvekilini CHP olarak biz çıkaracağız” ifadeleri sorulan M. Emin Güz, “Tanju Bey 2-1 yapacaklarını söyledi. Aslında buna benden ziyade CHP’nin 3. Sırasındaki arkadaşın yanıt vermesi lazım. Kendisini konu mankeni olarak mı çıkarıyorlar? Bizim hedefimiz 3-0’dır. 3-0 yapmayı hedefliyoruz. Bunun da coşkusunu ve heyecanını görüyoruz” diyerek yanıtladı.  

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar