24 Şubat 2019
  • Bolu1°C
  • İstanbul1°C
  • Ankara5°C

‘O KİŞİLER ZAMANI GELİNCE AÇIKLANACAK’

CHP’den Milletvekili Aday Adayı olan; fakat çok az bir oy farkıyla liste dışı kalan Temiz, "tarafsız kalması gereken yöneticilerden bazı kişiler açık bir şekilde taraf oldu. O kişiler zamanı gelince açıklanacak" dedi.

‘O kişiler zamanı gelince açıklanacak’

01 Nisan 2015 Çarşamba 10:14

Haber: Özge Elçi

Temiz, aday adaylığı sürecinde çalışmalarını hep centilmence yürüttüğünün altını çizerek “Geçirdiğimiz yaklaşık 40 günlük ön seçim çalışması esnasında ilk basın toplantısında verdiğim sözler doğrultusunda hiçbir aday adayı arkadaşım hakkında en küçük kötü laf veya aşağılayıcı, yerici, kişiliği, mesleği, çalışmaları, konuşmaları ile ilgili gereksiz, kötü söz ağzımdan çıkmadı” diye konuştu.

‘AÇIK BİR ŞEKİDLE TARAF OLDULAR’

Parti içerisinde tarafsız kalması gereken bazı yöneticilerin açık bir şekilde taraf olduğunu söyleyen Temiz, “Arkadaşlarımızdan tarafsız duranlara can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bunların dışında tarafsızlığını yitirip, kimi adaylardan yana açıktan taraf olan, yönetici kadrolarındaki kişilerin de derhal o görevlerden istifa etmelerini bekliyorum. Bunların hepsi aday adayı arkadaşlarım tarafından biliniyor. Yeri ve zamanı geldiğinde kamuoyuna açıklanacaktır” ifadelerini kullandı.

‘BU İLGİ BENİ VEKİL YAPMIŞ, BEN BİLMİYORMUŞUM’

Çalışmaları boyunca kendisine destek verenlere teşekkür eden Elfaz Temiz, son olarak şunları ifade etti; “Bu adaylık yarışı süresince şahsıma büyük destek veren partililerimize, Bolu halkına, tüm basın mensuplarına ve kamuoyuna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gördüğüm bu yakın ilgi ve alaka beni zaten Bolu'da milletvekili yapmış; ama ben bilmiyormuşum. Hiçbir parti üyemize, şahsıma veya falancaya oy verin, deyip onların özgür iradelerine ipotek koymadım. Dürüstçe çıktığım bu yolda aldığım oy ortadadır.

‘ZAFER CHP LEHİNE OLACAK’

Aday olan arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum. Her zaman olduğu gibi bu seçimde de 7 Haziran akşamına kadar partimin ve adayların yanında olacağımı bir kez daha deklare ederek zaferin Cumhuriyet Halk Partisi lehine sonuçlanacağına bütün kalbimle inanıyorum. Emeği geçen herkese tekrar tekrar sevgilerimi, saygılarımı ve selamlarımı sunuyorum.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar