25 Ekim 2020
  • Bolu21°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara21°C

BİR PARTİ DAHA ÖNSEÇİME GİDİYOR

Vatan Partisi Bolu yönetiminde seçim hareketliliği başladı. Parti yöneticileri, İzzet Baysal Caddesi’nde stant açarak halka bildiri dağıttılar. Parti, adaylarını belirlemek üzere Pazar günü önseçime gidiyor.

Bir parti daha önseçime gidiyor

03 Nisan 2015 Cuma 16:10

Haber: Özge ELÇİ

İşçi Partisi iken, 15 Şubat tarihinde Olağanüstü Kurultay’a giderek adını Vatan Partisi olarak değiştiren ve üst kademe yönetimi de başta olmak üzere çok sayıda yeni ismin katıldığı partide seçim öncesi hareketlilik başladı. İzzet Baysal Caddesi’ndei parti binasının karşısında bir stant açan İl Başkanı seniha Ersoy ve yöneticiler, caddeden geçen vatandaşlara hem partiyi tanıttılar hem de broşür dağıtarak destek istediler.

‘BU GİDİŞE DUR DEMELİYİZ’

İl Başkanı Seniha Ersoy, Pazar günü önseçime gideceklerini ve Bolu Milletvekili adaylarını belirleyeceklerini ifade etti. Caddede açtıkları stantta partililerle birlikte bir basın açıklaması yapan İl Başkanı Ersoy, şunları söyledi; “7 Haziran seçimlerine, ülkemizin içinde bulunduğu ağır koşullarda gidiyoruz. Nedir bu ağır koşulları; Ülkemiz bölünme tehlikesi içindedir. Cumhuriyetimiz yıkılmaya çalışılmaktadır. Bütün dünya ağır bir ekonomik krizini içine sürüklenmiş, bizim gibi ülkeler bu krizi en ağır şekilde yaşamakatadır, yaşayacaktır. Komşularımızla yapay sorunlar yaşamaktayız. Topraklarımızda terör örgütleri cirit atmakta, insanımızın can güvenliği her geçen gün daha da azalmakta. Bütün bunları yaratanlar, şimdilerde tam bir dikta rejimi hayali içindedirler. Artık yeter deme zamanıdır. Bu seçimlerde bu gidişi durdurmalıyız. Durdurmalıyız ki başı dik, bağımısz, komşuları ile barışık Türkiye’yi kuralım. Vatanamızında Türk, Kürt, Alevi, Sünni demeden Türk miletinin eşit ve özgür yurttaşları olarak birlikte, barış içinde yaşayabilelim.”

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar