18 Şubat 2019
  • Bolu1°C
  • İstanbul3°C
  • Ankara0°C

ADAYLARA VERDİ VERİŞTİRDİ

Hak ve Eşitlik Partisi Bolu İl Başkanı Yüksel Özdemir, yaptığı açıklamada siyasi partilerin milltvekili adaylarına birçok konuda eleştiride bulundu.

Adaylara verdi veriştirdi

05 Nisan 2015 Pazar 12:05

Haber: Özge Elçi

Özdemir, açıklamalarına Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyı kınayarak ve geçmiş olsun dilekleriyle başladı.   

Adaylık yarışı için ayak oyunlarının döndüğünü belirten Özdemir, “Bolu siyasetinin hızlandığı ve adaylık yarışı için herkesin birbirine ayak oyunları yaptığı şu günlerde Bolu halkına adayları sorgulaması verecekleri oyun nerede nasıl değerlendirileceğine bakmalarını, memleketin genel durumunu gözden geçirmelerini tavsiye ediyoruz” dedi.

‘KURŞUN ASKER GİBİ OLACAĞINIZI ŞİMDİDEN BİLİYORUZ’

Özdemir, vatandaşlara çağrıda bulunarak “Şahsi çıkarlarla hızla kaosa giden bir ülke görüntüsü veren ülkemizde 7 Haziran bir dönüm noktasıdır, vatanını düşün çocukların için oy ver” ifadelerini kullandı.

Seçim sürecine değinen Özdemir, aday adaylarını eleştirerek “Aday adaylığı yarışındaki şahıslar memleketi ne kadar çok sevdiklerini hizmet için vatandaşın emrine amade olduklarını söyleyerek aday adaylığı süreçlerinde bile reklam için oluk gibi para akıtmaktadırlar . Bu harcanan paraları yarın seçildiklerinde nasıl yerine koyacaklarını merak ediyoruz doğrusu. Madem bu kadar Bolu’yu ve insanlarını seviyorsunuz çevreniz çok, bağımsız çıkın da görelim çevrenize hizmet aşkınızı? Partilerin gölgesinde genel başkanların emrindeki kurşun askerler gibi olacağınızı şimdiden biliyoruz. Biri çıkar defalarca kapıdan geri dönmesine rağmen inadından vazgeçmez. Biri ideolojisini terk eder renk değiştirir. Sırf bunlar ‘Odunu koysa oy veririz’ fikrinde sorgusuz seçmenin oyunu almak için odun pozisyonuna giren konu mankenleri, bizden söylemesi, herşey 7 hazirana bağlı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.