25 Ağustos 2019
  • Bolu30°C
  • İstanbul30°C
  • Ankara32°C

BOLU İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Bolu Kent Konseyi yeni yönetimi Nadir Garipoğlu Başkanlığı’nda yürütme kurulu üyeleri; Türker Ateş, Halit Ergül,Sema Bostancı, Kamil Yetki, Mehmet Özbay, Şevket Çatladı ve Uğur İlhan katılımıyla Bolu Bağışçılar Vakfı'nı ziyaret etti.

Bolu için bir araya geldiler

09 Nisan 2015 Perşembe 20:30

Haber merkezi

Şerafettin Erbayram, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken vakıf çalışmalarını ve ele alıp çözümledikleri konuları anlattı. Üniversite, Milli Eğitim, Kamu Kurumlarıyla ortak çalışmalarına da değinen Erbayram, “ Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Nadir Garipoğlu aynı zamanda Bolu Bağışçılar Vakfı’nın kurucu üyelerindendir. Kent Konseyi ile eşgüdümlü çalışmalarımız her zaman müspet yönde olmuştur ve projeler ürettikleri yönde bizler de destek olmaya her zaman ki gibi hazırız” dedi.

Nadir Garipoğlu ise “ Kent Konseyi olarak şehrimizdeki Sivil Toplum Kurumlarını ziyaret ediyoruz,  Şerafettin beyin de söylediği gibi bizler Bolu Bağışçılar Vakfı’nın kuruluşundan beri yanlarındayız ve çalışmalarını takdir ediyoruz. Biz de ülkemizde iyi örnek sayılan Kent Konseylerini ziyaret ediyor ve kendimizi  her geçen gün Bolu’da yapacağımız çalışmalar adına geliştiriyoruz. Şu an önümüzde hazırlandığımız İzzet Baysal Şükran günleri var 25 yıldır yapılagelen şükran günlerini önümüzdeki yıllarda Ulusallaştırmak adına; Bolu dışında yaşayan Boluluların katılımı ile daha da şenlendirmek istiyorum bu anlamda seneye için kesin söz veremem ama elimden geleni yapacağımı da belirtmek isterim dedi.

Vakıf Başkanı Şerafettin Erbayram’ın aynı zamanda vakıf merkezi olan Bolca Hindi Tesislerinde ağırladığı Kent Konseyi Yönetim Kurulu ziyaretinde, BBV Yönetim Kurulu üyeleri A.Şerafettin Yamaner, Erdal Yıldırım ve Genel Sekreter Öznur Akkaya’da hazır bulundu.

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.