23 Eylül 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara19°C

İLETİŞİMDE ÇOK YÖNLÜ ZİRVE

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü, Dönüşüm Konağı ile birlikte İzzet Baysal Kültür Merkezi’nde ‘İletişim Ustalığı Zirvesi’ düzenledi.

İletişimde çok yönlü zirve

10 Nisan 2015 Cuma 12:00

Haber Merkezi

Programda, ispatlanmış bilgilere dayanarak geçmişin anlamlandırılması, geleceğin ise tasarlanmasını sağlayan ‘Deneyimsel Tasarım Öğretisi’ anlatıldı. Dönüşüm Konağı eğitmenlerinin tiyatral olarak sundukları programa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Gençer de katıldı.

BİRÇOK KONUDA EĞİTİM VERİLDİ

İki gün süren ve yaklaşık 400 öğrencinin katıldığı ‘İletişim Ustalığı Zirvesi’nde İletişim ve İletişim Çeşitleri, İnsan Tanıma Sanatı, İletişim Stratejileri, Gizli Zıtlıklar Yasası-İlişkiler Yasası, İletişimde Oyun, İletişimde İllüzyon-Ego-Filtreler, İletişimde Beklenti-Mutluluk ve Zevk, İletişimde Bedel, İletişimde Siyah ve Beyaz, Üç Boyutlu İletişim konuları hakkında eğitimler verildi.

SUNUMLARLA ANLATILDI

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Gençer, “İletişim Ustalığı Zirvesi’nde, hayatımızın her safhasında iletişim anlamında yaşadığımız problem ve zorlukları aşmada kullanılabilecek yöntemler, farklı bir sunumla öğrencilerimizle paylaşıldı. Dönüşüm Konağı yetkililerine, Üniversitemiz öğrencilerine iki gün boyunca herhangi bir ücret talep etmeden verdikleri eğitimler için teşekkür ediyorum” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.