16 Şubat 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul7°C
  • Ankara7°C

BOLU MANTARINA MARKA DESTEĞİ

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Nisan Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Bolu’da yapıldı. Toplantıda Bolu Ormanlarında Yetişen Doğal Mantar Türleri Araştırması ve Eğitimi isimli Doğrudan Faaliyet Desteği Projelerine destek kararı alındı.

Bolu mantarına MARKA desteği

10 Nisan 2015 Cuma 20:30

Haber Merkezi

Vali Aydın Baruş’un da katıldığı toplantıya Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu başkanlık yaptı.

Toplantıya Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Bolu Valisi Aydın Baruş, Düzce Valisi Ali Fidan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Şinasi Akbulut,Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş veDüzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır  iştirak etti.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun açılış konuşmaları ardından toplantı gündeminde yer alan maddelere geçildi.

KATI ATIK SUNUMU YAPILDI

Toplantıda, aylık ekonomik görünüm raporunun sunumu ve değerlendirilmesi, SANTEK 2015 Sanayi ve Teknoloji Fuarı hususunda işbirliği düzenlenmesi konusunun sunumu ve değerlendirilmesi,  İZAYDAŞ “Katı Atık” sunumu, Mart ayına ait harcama ve faaliyetlerin sunumu ve Değerlendirilmesi,Yıllık İç Denetim Raporunun sunumu ve değerlendirilmesi, Doğrudan Faaliyet Desteği başvurularının sunumu ve değerlendirilmesi yapıldı.

MARKA FESTİVALE DESTEK VERECEK

Toplantıda, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan Bolu Geçici Depolama Tesisi Fizibilite Raporu ile Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından sunulan Bolu Ormanlarında Yetişen Doğal Mantar Türleri Araştırması ve Eğitimi isimli Doğrudan Faaliyet Desteği Projelerine destek kararı alındı.  

Toplantıda ayrıca, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı olarak “Marka Şehir Bolu Uluslararası Köroğlu Festivali’ne katkı sağlanmasına karar verildi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.