18 Ağustos 2019
  • Bolu14°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara19°C

KAVGA SONRASI ÇOK SERT TEPKİ

AİBÜ Türk Topluluğu Başkanı Furkan Şahintürk, Topluluk üyesi 2 öğrencinin yaralanarak hastanelik olmasıyla sonuçlanan kavgaya ilişkin çok sert bir açıklama yaptı.

Kavga sonrası çok sert tepki

13 Nisan 2015 Pazartesi 17:24

Haber: Adem Güler

Şahintürk, yaşananlara sert tepki göstererek şunları söyledi; “Bugün Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde sözde öğrenci olan PKK sempatizanları tarafından 2 vatansever ülkücü kardeşimize saldırı girişiminde bulunulmuştur. Daha önceleri defalarca okul yönetimini ve emniyet güçlerini uyarmamıza bu boş vermişliklerden vazgeçilmemiş ve yine de hor görülen Türk Milliyetçileri olmuştur. Her vize ve final dönemi aynı sıkıntıların baş vermesine rağmen hiçbir güvenlik önleminin alınmaması, artık bizler için bir art niyet arz etmektedir. Bu zamana kadar ülkücüler vakur duruşunu bozmamış ve kendine yakışanı yapmıştır.

‘BU SAATTEN SONRA BİR MİLLİYETÇİNİN KILINA ZARAR GELSE...’

Bu saatten sonra bir Türk Milliyetçisinin kılına dahi zarar gelmesi demek bunun bedellerinin en ağır şekilde ödettirilmesi demektir. Bu okul yönetimine ve emniyete son kez ihtarımızdır. Bu saatten sonra hiçbir güvenlik gücü tanımaksızın nefsi müdafa hakkımızı en sert şekilde kullanacağız. Kimse bu okulda Ülkücü öğrencilerin eğitim-öğretim hakkına kast edecek kadar densizlik yapamaz. Aksi takdirde gereken cevap, gerektiği şekilde verilecektir. Gerektiğinde Fırat olur akarız, hepsini sularımızda boğarız.” 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar