16 Haziran 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara23°C

ABANT’TA ÖNEMLİ TOPLANTI

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği (JKBB) 2015 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başkanlığında Bolu Abant’ta gerçekleştirildi

Abant’ta önemli toplantı

14 Nisan 2015 Salı 10:03

Haber; Adem GÜLER

Havza Belediye Başkanı ve JKBB Başkan Yardımcısı Av. Murat İkiz, Bolu Abant’da yapılan Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğinin Olağan Meclis Toplantısına katıldı. Dört gün süren Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğinin Olağan Meclis Toplantısının ikinci gününde birliğin 2014 Yılı faaliyet raporu ve 2014 Yılı kesin hesabının görüşüldü. Ayrıca birliğe üyelik ve ayrılmalar karara bağlandı. Yapılan görüşmeler ile ihtisas komisyonlarına üye seçimi ile yurtiçi ve yurtdışı görevlendirmeleri gerçekleştirildi. JKBB üyeliğine 17 belediye katılırken, JKBB, böylelikle üye sayısını 79 dan 96’ ya yükseltti. 2015 Yılı Faaliyet Raporu ve kesin hesabın da görüşülerek kabul edildiği toplantıda Urfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un teklifi üzerine, 2015 yılı Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısının Urfa’da gerçekleştirilmesine karar verildi.

Bolu Abant Taksim Place Ote’lde yapılan 2015 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısının öğleden sonraki bölümü, açılış konuşmalarının ardından Jeotermal Kaynakların Değerlendirilmesi ile ilgili Teşvikler Paneli gerçekleştirildi. Ayrıca toplantı sonrası katılımcılar teknik ve kültürel geziye katıldılar.

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.